Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hol érdemes strandolni a...

Hol érdemes strandolni a Tisza tónál? A poroszlói ingyenes? Abádszalókra akartunk, de ott még a parkolás is napi dijas.

Figyelt kérdés

júl. 7. 20:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%
Sehol. Sajnos mindenhol kell fürdőruha is.
júl. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
A poroszlói nem ingyenes. Szerintem a sarudi sem, de ha már fizetni kell, akkor Tiszafüredre mennék, mert az új és klassz. Örvényes.
júl. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Kiskörén sem rossz,de a Füredi tényleg jó.

Szabadstrand nincs.

júl. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A fő probléma a Tisza körül a sulyom. Poroszlón nagy probléma, de mindenhol találkoztam vele, ezért szigorúan papucsban vagy valamilyen lábbeliben szabad csak strandolni.
júl. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
14%
#4: Nekem nem probléma a súlyom. De akkor miért nem fogysz le? És mi köze a súlyodnak ahhoz, hogy papucsban vagy-e?
júl. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5...a sulyom egy mérgező, vizben élő hal ami csíp es tele van vele a Tisza tó. Nem a súlyára gondolt :)
júl. 8. 18:16
 7/12 anonim ***** válasza:

nem csak kellemetlen ha belelépsz

Fent vannak a felszinen

Poloszló az nem ingyenes gusztustalanul de drága

júl. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Akkor itt miért INGYENESNEK írják??


[link]

júl. 9. 07:45
 9/12 scamdemic ***** válasza:
100%

Ezt az oldalt régen frissíthették. A Google Térképen olvasgatva 1-2 hetes hozzászólásokban is azt írják, hogy fizetős. 1200 Ft a napijegy, ha igaz. Egy másik:

„Hihetetlen, hogy ezt is fizetőssé tették. Egyszerűen undorító, hogy itt is csak a pénzbeszedésről szól a turistaszezon.”

júl. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Hst akkor nem megyek. Még jó hogy utána kérdeztem.

Abádszalókon is 1800 meg még 1500 a xaros parkolás... Vicc

júl. 10. 07:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!