Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Egy barátnőmmel Budapestre...

Egy barátnőmmel Budapestre készülünk . Mire kell odafigyelni, hogy ne keveredjünk bajba? Mivel messziről megyünk, át is kell majd szállnunk. A főváros mely részei veszélyesek? Mit érdemes elkerülni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 11:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
nem kell félni szerintem, viszont ha nem vagytok ismerősek pesten, inkább kérjetek meg egy pesti ismerőst, hogy kísérjen el titeket. (ha van) Azt, hogy mit kerüljetek el, nehéz konkrétan leírni, mert még a belváros legbelső bugyraiban is vannak utcarészek, amiket érdemes elkerülni. De higyjétek el, fel fog tűnni.
2010. júl. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
nem kell besz*rni, én 14 éves korom óta Bp-re járok suliba, szerencsére semmi baj nem ért még, nap közben lesztek ott, nem éjszaka, az utcák forgalmasak, úgy értem, sok a járókelő. ha akárki belétek köt, nem lesztek egyedül. a cigányokra és a zsebesekre tényleg figyeljetek oda, főleg, ha zsúfolt járműre szálltok fel. szóval táskára vigyázni, mobil ne a zsebben legyen, főleg ne a farzsebben. én igazából az eltévedéstől jobban félnék:D ajánlom, hogy előtte tanulmányozzátok a térképet, melyik busz/metró/villamos kell nektek stb.
2010. aug. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 12:48


És szerinted számít valami, ha sok ember van? Hál Istennek belém csak egyszer kötöttek a metrón, fényes nappal. (mondanom sem kell, hogy cigányok..) szerinted valaki kiállt mellettem? (egyébként sikerült őket leráznom nagy nehezen)

2010. aug. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!