Kezdőoldal » Utazás » Európa » Főszezonban 500 euróból el...

Főszezonban 500 euróból el lehet jutni 5-7 napra repülős úttal valami tengerpartra?

Figyelt kérdés

2019. jan. 14. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
mi tavaly 600 Eurobol voltunk Pugliaban, nem sporoltunk, szoval ment volna akar 500bol is, juliusban van sajat szervezesben, becsi indulassal- ugyhogy sokat hozzatett a Luadamotion akcio, iden is remelem lesznek jo aron repjegyek
2019. jan. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ajànlom Albàniàt,van repülõ Tiranàba onnan tömegközlekedéssel eljutsz bárhovà, mi Vloràban voltunk, 20 euro volt a hotelszoba franciaàgyal és egy kihúzhatò kanapéval, tiszta, legkondi, tv, a tenger szép, kajàk olcsòak, pizza kb 4 5 euro, kave 80 cent, kebap féleseg 1.2 euro, stb. ezek az àrak a tengerparton
2019. jan. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia, mi is nemrég vettünk 3000 Ftért jegyet Tiranába a nyár közepére. Szóval elég túlzás az az 500 Euró.
2019. jan. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gondolom az 500 euróban benne van a repjegy, a szállás, és a költőpénz is. Igen, el lehet. Albánia, Montenegró, Marokkó, Görögország, Izrael, Spanyolország, esetleg Olaszország, bár az drágább.
2019. jan. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én nem tudom ti hol éltek, de én oda-vissza repülőjegyeket sehol nem találok 100000 alatt nyárra...
2019. jan. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó: 4-es vagyok. Én nem tudom, hogy te miket néztél...

A listámon szereplő országok közül jelenleg Marokkó a legdrágább, 19.740 ft-tal, és Izrael a legolcsóbb 8259 ft-tal. [link]


Ha most, január 19-én nyári dátumra keresel rá, akkor még így is benne van az árkategóriában, de drágább: [link]


Hacsak nincs valami akció, nem érdemes most megvenni nyárra a repjegyeket, várni kell még vele egy pár hónapot, és olcsóbb lesz. Illetve rugalmasnak kell lenni, nagyon sokat számít akár 1-2 nap eltérés is. Ja, és szerintem az általam linkelt weboldal (Skyscanner) a legjobb repjegy keresésre, mert itt összegezve mutatja az összes légitársaságot, és semmilyen plusz díjat nem számol fel, ha innen foglalsz (átirányít a választott légitársaság honlapjára).

2019. jan. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó ez is: www.pelikan.hu
2019. febr. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!