Kezdőoldal » Utazás » Európa » Úgy elmennék a tengerpartra...

Úgy elmennék a tengerpartra nyaralni, de nincs kivel. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már évek óta álmom, hogy lássam a tengerpartot Görögországban. De sajnos egyedül nincs kedvem, meg még ha bele is vágnék, néznének rám, hogy ez mit keres itt egyedül...? Szóval mit tegyek szerintetek? Sajnos párom nincs, akivel elmehetnék.



2018. aug. 4. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyedul is lehet menni nyaralni, az hogy ki hogy nez rad (szerinted) az tok mindegy. Egyebkent meg baratokkal is lehet menni, nem csak a paroddal. A vilagon semmi fura nincs ebben. Mindenki ugy megy nyaralni ahogy akar.
2018. aug. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia egyszinten vagyunk :) én is szeretnék utazni, de még nem találtam meg a társaságom/társamat, aki szintén benne lenne ilyen kalandban.

Nyaralni..vagy akár bejárni országokat Európában. Persze ehhez kell egy kezdő összeg is.

Facebookon vannak ilyen "utazómajmos" csoportok is :). Ők konkrét utazáshoz /nyaraláshoz keresnek társat.


20/L

2018. aug. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mennék egyedül, naná.


Míg nem volt párom, simán lementem egymagam a Balcsira vagy akár Isztriára.


4-5 nap, napközben dolgoztam (IT, otthonról is lehet), aztán késő délután mentem strandolni, városban mászkálni, kajálni, éjszaka fürdés, stb. Tök jó buli volt.

2018. aug. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyedül is el lehet menni nyaralni, és nagyon lehet élvezni (már ha nem egy hülye tini vagy, akinek nem a pihenés a fontos, hanem hogy megosszon száz "én és párom" szelfit a neten).
2018. aug. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!