Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hova mennétek nyárra szívesebb...

Hova mennétek nyárra szívesebben Au pair-nek? Spanyol faluba a tengerpart mellé vagy ír programokkal teli nagyvárosba?

Figyelt kérdés

Ma döntenem kell, vmelyik családot el kell utasítanom, pedig mind a kettő szimpatikus és a munkakörülmények hasonlóak. Úgyhogy a hely alapján kell döntenem. Segítsetek azzal, hogy Ti hova mennétek! Tehát:


- Írország Dublin után 2. legnagyobb városába = sok helyre lehet menni szabadnapon+van az utcámban korombéli másik au pair akivel lehetne programokat szervezni szabdnapon, a nő szerint a városban "great nightlife" van, de ahogy én tudom elég rossz idő van és esőkabát nem árt ha van az embernél


VAGY


-Spanyolország egyik kis falujába a tengerpart mellett = civilizáció túlságosan nincs, a család+gyerekek tudnak angolul nagyon jól, viszont sztem a többi ott lakó annyira nem:S, viszont jó az idő+tengerpart


2010. jún. 16. 01:21
 1/2 anonim ***** válasza:
szia.Én a tengerpartot választanám.de én kisgyerekes anyuka vagyok,én jobban szeretem a nyugit mint a nyüzsgést.:)
2010. jún. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez attól függ neked milyen a stílusod! Én valószínűleg Dublint választanám, viszont a "great nightlife" mellett igyekeznék jó sok pénzt összegyűjteni, hogy utána egy great holiday-ben is részem lehessen! :)

Az indokom egyszerű, imádok jófej, korombeli embereket megismerni, és ha eleve biztosítva van az, hogy kint lenne kivel programokat szervezned, az már egy biztos pont!

Amúgy jobban belegondolva tényleg nagyon nehéz a döntés, én megérdeklődném, hogy vannak e fiatalok a tengerparti faluban, van e néha valami buli, esetleg nem túl messze egy város, hogy szabadnapjaidon se otthon kelljen ülni! Ha a faluban is sok korombeli van, akkor minden további nélkül azt választanám, de én tenger és nap imádó vagyok! :) Szólj melyiket nem választottad, megpályázom én! :):)

2010. jún. 17. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!