Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha a laptopom tele van illegál...

Ha a laptopom tele van illegálisan letöltött filmekekl/zenékkel/programokkal és még a windows se boltban vásárolt, lefoglalhatják a laptopomat a reptéren, mikor be kell kapcsolni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 20:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

: D jaaj, dehogy is! : D

egyébként is én úgy tudom-javítsatok ki ha tévedek-, hogy az internetről LEtölteni nem illegális, csak az illegális, amikor valaki FELtölti a netre.

2010. máj. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
76%
Hát biztos, egyébként fogalmam sincs.
2010. máj. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
és azt nem tudjátok, hogy a reptéren bekapcsoltatják-e velem a gépet? valaki azt mondja,h be, valaki azt, hogy nem :D
2010. máj. 27. 20:18
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyenről még nem hallottam, nyugi. Legtöbbször nem is érdekli őket, csak a táskájából kell kivenni a futószalagon.

Mondjuk én mikor Amerikába léptem be be is kapcsolták de hogy minek és mit csináltak vele, ne kérdezd!

Biztos utánanézek nem vagyok-e Al-Kaida tag xD

2010. máj. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

milyen lenne már, kirakni valami terroristás képet háttérnek XDXD meg olyan jegyzettömböt, hogy " bombakészítés házilag" :D:D:D

hát nem tudom, kíváncsi leszek,hogy be kell e kapcsolni:D

2010. máj. 27. 20:28
 6/13 anonim ***** válasza:
Amúgy hova utazol?
2010. máj. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Angliába :)
2010. máj. 27. 20:33
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

hű ne kisérletezz a bombakészités házilag cuccal, multkor volt hiradoba h egy pasi csak poénból benyögött egy iélyet hogy "jah biztos azzal akarom felrobbantani a gépet"... három óráig senki se ki, se be. :D

AMúgy nemhiszem hogy bekapcsoltatják, végignézni meg tuti nem fogják. elsőre meg nem látszik az egy "sima" vámosnak hogy hamis windowsod van...legalábbis én nem tudnám megmondnai elsőre :)

2010. máj. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
jójó, nem akarok kísérletezni, csak azért elképzeltem, hogy milyen fejeket vághatnak :D:D:D köszönöm a válaszokat :D
2010. máj. 27. 20:35
 10/13 anonim válasza:
aki irta hogy letölteni legális az marha:D nekem elvitték a vinyómat mert árultam cuccokat és a végén azért kaptam csak mert nem volt semmisem eredeti..semmit sem tölthetsz le ami nem ingyenes...megkell venni:D
2010. máj. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!