Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha magyarorszagon lenne egy...

Ha magyarorszagon lenne egy targyalasom, de en kulfoldon elek mar, es itt is dolgozom, tbt mindent ide fizetek es nem jelenek meg akkor ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
elrendelhetnek korozest?? De milyet? Ide ugye nem er el a kezuk?? Vagyis nem tehetnek semmit?? Nem tudol elmenni,mert a munkahelyem nem enged szabadsagra,es nem akarom elvesziteni a munkahelyemet emiatt,uzenetben,elektronikusan,faxon mindenhogyan ertesitettem mar oket,es egyszeruen nem hajlandoak megerteni,de nem akarok rettegesben elni ,dolgozni hogy tudom lehet bevisznek.&(( ilyenkor mi van?? Nyugtassatok meg!
2017. máj. 3. 14:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

1. írásban is vallomást tehetsz

2. ha nem jelensz meg, bizony parancsba adhatják, hogy előállítsanak - igen, kiderítik, hol laksz, és oda kapod az idézést... vagy a rendőröket, rosszabb esetben.


Ilyen nincs, hogy nem mehetsz el, elballagsz az orvoshoz, jaj de szarul vagy, fosol, hánysz, és kiír 2 nap táppénzre.

Mellesleg a bíróságnak semmi köze ahhoz, hogy milyen nyűgjaeid vannak, a "peren" részt kell venned és pont.

2017. máj. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Es ha bunos vagyok,akkor ide is kuldhetik ertem a rendoroket? Vagyis,en nem csinaltam semmit igazabol,csak ott voltam,teghat nem is "tanukent"hanem tettes tarskent? Belekevertek valami szarba megint...;(
2017. máj. 11. 14:44
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha CSAK tanuként kellene megjelenned, akkor is mehetnek érted a rendörséggel és hazaszállítanak. Ha meg tettestársként keresnek, akkor föleg.
2017. máj. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Hat talan nem.
2017. máj. 11. 15:42
 15/15 anonim ***** válasza:

# 14


dede, simán....

2017. máj. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!