Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha magyarorszagon lenne egy...

Ha magyarorszagon lenne egy targyalasom, de en kulfoldon elek mar, es itt is dolgozom, tbt mindent ide fizetek es nem jelenek meg akkor ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
elrendelhetnek korozest?? De milyet? Ide ugye nem er el a kezuk?? Vagyis nem tehetnek semmit?? Nem tudol elmenni,mert a munkahelyem nem enged szabadsagra,es nem akarom elvesziteni a munkahelyemet emiatt,uzenetben,elektronikusan,faxon mindenhogyan ertesitettem mar oket,es egyszeruen nem hajlandoak megerteni,de nem akarok rettegesben elni ,dolgozni hogy tudom lehet bevisznek.&(( ilyenkor mi van?? Nyugtassatok meg!
2017. máj. 3. 14:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hol van az "ITT"? Európán belül símán megbüntetnek.
2017. máj. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Te mi vagy a tárgyaláson, vádlott, tanu vagy micsoda?

Meg hol vagy külföldön - az sem mindegy.

De au EU-n belül minden esetben "elérnek", söt igen sok másik országban is.

2017. máj. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
En tanu vagyok.es nemetorszagban elek.
2017. máj. 3. 15:16
 4/15 A kérdező kommentje:

Oke,hogy megbuntetnek elso,de ez alatt mit lehet erteni??

Marmint en arra a reszere gondolok,hogy bevihetnek e,orizetbe tarthatnak e stb. 1500Km re van Budapest.

2017. máj. 3. 15:17
 5/15 anonim válasza:
90%
fel kell venni a bírósággal a kapcsolatot, lehet többnyire írásban is tanúvallomást tenni. Ha csak simán nem jelensz meg, akkor keresni fognak
2017. máj. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Bocs, de büntetőügyben az is "tanú" akire még nincsen elég bizonyíték. Nem esetleg attól félsz, hogy a tárgyaláson derül ki majd valami terhelő, és "előléptetnek" vádlottá??!
2017. máj. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem. Es nem kell kombinalni. Egyszeruen csak nem tudok elmenni,mivel az idom es a munkam nem engedi. Es tulajdonkeppen a penztarcam sem,mert most nincs folos 200eurom repulojegyre hogy Budapestre utazzak.

Attol felek,hogy keresni,vagy kerestetni fognak e onnan itt es hogy eloallithatnak e igy. Erre akarok alternativ megoldast talalni,hogy ezt megelozzem.

2017. máj. 4. 14:13
 8/15 anonim ***** válasza:
26%
Hagyjad már, hogy nem tudsz két napra szabadságot kivenni. Ilyen munkahely nincsen, ez csak kifogás.
2017. máj. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Ne magadbol indulj ki.

Nemreg kezdtem el ezt a munkat,es kepzeld el nem vehetek ki szabadsagot meg,se szabadnapot. A fogorvoshoz nem tudtam elmenni mert a munkaidom nem engedte. Hat meg Bp-re majd repulok,szarnyakat novesztek. Vicces vagy. De higyj amit akarsz,nem itt kell hinni,hanem a templomban.

Na m1,ugy latszik foloslegesen irtam ide ki ezt a kerdest,majd folhovom en a pestieket. Tovabbi szep napot.

2017. máj. 5. 14:05
 10/15 anonim ***** válasza:

A bíróság elrendelheti hogy írásban nyújtsd be a vallomásod. Kérni kell.

Egyébként, ha mindenképpen ragaszkodnak a jelenlétedhez, akkor jár utazási költségtérítés és a munkáltatód köteles szabadságra engedni.


Írj levelet a bíróságra, és egyezz meg velük!

2017. máj. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!