Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ki az, aki velem tartana...

Ki az, aki velem tartana Londonba?

Figyelt kérdés
Nem túl drága a repülőjegy,ha előre megvesszük.Nem vagyok egy perfekt angol,ezért olyasvalakivel szeretnék utazni,aki mondjuk legalább középfokon tud angolul.Kb 10 éve vágyam,hogy elutazzak oda,szeretnék egy olcsóbb szálláshelyet,főbb látványosságokat megnézni.Az se gond,ha valaki már volt ott,így jobban tud tájékozódni! Egy hosszabb hétvégénél tovább nemigen tudnék maradni.Huszonévesek, illetve 35 éves korig nők,férfiak előnyben! :) egy 25 éves nő
2014. nov. 25. 23:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Digo ne legyél naív. Az interneten mindenki pszichopata vagy bűnöző, különösen aki éjszaka írogat a gyakorikérdésekre. Csakis a következő lehetőségek jöhetnek szóba:

a, drogot akar csempészni a csomagodba

b, nemi erőszakkal akar vádolni

c, át akar adni a pakisztáni szervkereskedő ismerőseinek miután jól begináztatott.

2014. nov. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
szerintem még kihagytál pár bűncselekményt,ami lehetséges! A lényeg,hogy én egyik sem vagyok és lehet,én vagyok a naiv,de én nem feltétetelezek itt senkiről ilyesmit,hiszen mindenkit a jó szándék vezérel!
2014. nov. 27. 18:29
 13/14 anonim ***** válasza:
Londonban élek, ha gondolod, szívesen megmutatom a fő látványosságokat valamelyik hétvégén.
2014. nov. 28. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Utolso, megy az olvasas? Akkor mi szerepel a kerdesben?"


Hogy mi szerepel a kérdésben az egy dolog!

(Olyan adatot ír oda amilyet akar.)


Digó!

...és neked megy a gondolkozás??!

Nem hiszem.

2014. nov. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!