Kezdőoldal » Utazás » Európa » S. O. S.! Júniusban lehetösége...

S. O. S.! Júniusban lehetöségem lenne Londonba menni ilyen buszos 1 hetes útra (student lines) Lenne egy nagyon fontos kérdésem?

Figyelt kérdés

Nem nagyon birom a hosszú busz utat (hányinger) vennék be gyógyszert, de ez egy 24 órás út nemtudom hogy kibirnám-e.

Segítsetek!! Szerintetek el merjek menni? Egy életre szóló élmény lenne! Hétföig le kell adni a jelentkezést.



2014. okt. 11. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez elég durva út busszal, de adott esetben be merném vállalni.
2014. okt. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Peersze, ki ne hagyd! B vitamint és magnéziumot kezdj el szedni az utazás előtt egy héttel emelt dózisban, utazás napján pedig vegyél be valamilyen hányinger elleni tabit!
2014. okt. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én sem hagynám ki! Bánnád, ha nem jelentkeznél, előttem leírták, hogyan tudsz segíteni magadon. És nem megy egyfolytában 24 órán keresztül a busz. Ki fogod bírni! Jó utat!
2014. okt. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az első ülésre ülj. Nálam ez bevált a gyógyszer mellett.
2014. okt. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Akkor szerintem megyek. :) Remélem nem lesz gond ;)
2014. okt. 12. 11:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Mentél végül? Milyen volt?
2018. máj. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!