Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ki az, aki velem tartana...

Ki az, aki velem tartana Londonba?

Figyelt kérdés
Nem túl drága a repülőjegy,ha előre megvesszük.Nem vagyok egy perfekt angol,ezért olyasvalakivel szeretnék utazni,aki mondjuk legalább középfokon tud angolul.Kb 10 éve vágyam,hogy elutazzak oda,szeretnék egy olcsóbb szálláshelyet,főbb látványosságokat megnézni.Az se gond,ha valaki már volt ott,így jobban tud tájékozódni! Egy hosszabb hétvégénél tovább nemigen tudnék maradni.Huszonévesek, illetve 35 éves korig nők,férfiak előnyben! :) egy 25 éves nő
2014. nov. 25. 23:57
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
és ugyanúgy nincs kivel mennie,mint nekem...
2014. nov. 25. 23:58
 2/14 anonim ***** válasza:
23%
Majd elmegy veled egy aberralt pszichopata, megeroszakol, kirabol, aztan azt sem tudod hova kell menned segitsegert. Hajra!
2014. nov. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
szerencsére nem mindenki ilyen negatív hozzáállású,mint te,és hiszi,hogy még vannak normális emberek,mert nem keserítette meg valaki az életét! várok jelentkezőket,köszi! :)
2014. nov. 26. 00:07
 4/14 anonim ***** válasza:

Bár én többször jártam Londonban (olyan 70 km-re lakom tőle) de miért nem a barátaidat kéred meg?

Vadidegenek is inkább barátokkal mennek. Vagy ha annyira vágysz Londonra, akkor miért nem fizetsz be egy londoni buszos kirándulásra? Ott többen utaznak, és London főnevezetességeit nézitek meg. Így nem utaznál egyedül, és ki tudja: hátha megismersz kedves embereket akikkel később máshová is utazhatsz. Én biztos egy ilyennel mennék ha nem lenne kivel mennem. Vagy mennék egyedül.

2014. nov. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem negativ hozzaallasu vagyok, hanem realisan nezem a dolgot. Tudod mennyi pszichopata van mindenhol? De nekem mindegy, ha te vakon bizol mindenfele vadidegenben akkor tedd azt.
2014. nov. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
57%

Digo racionális vagy, de nem eléggé. Honnan tudod hogy nem a kérdező a pszichopata, aki le akar húzni út közben? Picit gondolkozzunk már..

Na ugye... ;)

2014. nov. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Utolso, egy 25 eves no szemelyeben? Hmmm.... Van olyan forgatokonyv is, tenyleg.
2014. nov. 26. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nem vagyok pszichopata :)
2014. nov. 26. 10:51
 9/14 anonim ***** válasza:

...és honnan tudod, hogy 25 éves?

...és, hogy nő?!

2014. nov. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Utolso, megy az olvasas? Akkor mi szerepel a kerdesben?
2014. nov. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!