Kezdőoldal » Utazás » Európa » Auschwitzba szervezett utazással?

Auschwitzba szervezett utazással?

Figyelt kérdés
Szeretnénk elutazni Auschwitzba, de a legjobb egy szervezett buszos út lenne. Leginkább a tábor érdekelne, idegenvezetéssel. Valamint szállás. Melyik utazási iroda foglalkozik ezzel? Utazott már esetleg így valaki?
2010. jan. 25. 22:09
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Uhh, köszi! Megnézem majd a kérdésed! Mi is nyáron mennénk, szerintem a vonat is ok, csak utazási irodát kerestem és ott csak buszosak vannak, mert egyedül tuti elkavarnánk :))
2010. jan. 27. 21:46
 12/19 anonim ***** válasza:
ha tudtok, menjetek busszal, nekünk a vonat 11 óra volt Krakkóig és sokkal drágább, mint a busz..
2010. jan. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:

/Ismét a hogyan jussunk el Auschwitz-Birkenau-ba vonttal kérdés feltevője vagyok/

Szerintem a 11 óra vonat út tök jó! :D Mi már 100%, hogy azzal megyünk. :)

2010. jan. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

végigpiáljátok mi?

aztán nehogy rosszhelyen szálljatok le. xD

2010. jan. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Huhh, hát tuti lenne egy hangulata vonattal :)))
2010. jan. 28. 22:04
 16/19 anonim ***** válasza:
00:45-ös vagyok, mi is azt hittük, hogy móka lesz, de azért 11 óra elég sok :P mondjuk Szlovákiában eléggé kiürült a vonat, szóval még kényelmesen aludtunk is, persze volt, aki őrködött :) Mi pókereztünk (meg persze ittunk is), de mégis (vagy épp ezért) megviselt az út minket.
2010. jan. 29. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
28%

Én javaslom neked az SS utazási irodát...

Garantáljuk:marhavagonos szállítás,gázkamra látogatás,kérésre hamvasztunk is

2010. júl. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Sziasztok!

Szerintem is a vonattal való utazás lenne a jobb, annak jobb a hangulata is, mint a buszos utazásnak - ráadásul szerintem kényelmesebb is.

2011. szept. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
elméletileg kényelmes, igen, de mi annó olyan hatszemélyes fülkékben utaztunk, hogy a szembenülőknek összeért a térde, az ablakot nem lehetett lehúzni, stb.. azért így 11 órát gyakorlatilag vigyázzülésben végigülni nem kényelmes. De valószínűleg csak mi fogtuk ki akkor és ott a legrosszabb kocsit.
2011. szept. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!