Kezdőoldal » Utazás » Európa » Auschwitzba szervezett utazással?

Auschwitzba szervezett utazással?

Figyelt kérdés
Szeretnénk elutazni Auschwitzba, de a legjobb egy szervezett buszos út lenne. Leginkább a tábor érdekelne, idegenvezetéssel. Valamint szállás. Melyik utazási iroda foglalkozik ezzel? Utazott már esetleg így valaki?
2010. jan. 25. 22:09
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Tényleg örülnék vmi segítségnek, mert egyszerűen nem találok ilyen utat, ráadásul Miskolci indulással lenne a legjobb.
2010. jan. 25. 22:42
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

szállás? minek? pár óra alatt körbe lehet járni az egészet. szerintem nyugodtan elmehettek autóval. szállás max akkor ha túl hosszú az út, nem tudom, hogy hol laksz.

ja, idegenvezetőt meg ott találsz

2010. jan. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

ne auschwitzba nézd, hanem krakkóba, mert azokban van auschwitz is....


[link]

[link]

2010. jan. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Szüleimmel mennék, de egyikünk sem szeret sokat vezetni, meg azért csak 600km körül van, azért az egy huzamba oda-vissza elég sok, ezért kéne szállás. Meg a szervezett út, ők már nemigazán a spontán dolgok hívei :)

Köszönöm a linkeket!

2010. jan. 25. 23:07
 5/19 A kérdező kommentje:
Jah, és főleg a koncentrációs tábor és a Wieliczka sóbánya érdekelne :)
2010. jan. 25. 23:09
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

22.56 második link.

abban benne van minden lényeges, 3 nap alatt.


van még egy hely a kocsiban?


4en csak lebírunk vezetni 600 Km-t. :D

2010. jan. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
69%

Ha miskolci vagy az jó mert felszállsz a tiszain a krakóvia nevű nemzetközi gyorsra - ha még létezik ilyen - (elvirán ne keresd mert az csak a belföldi vonatokat ismeri) Azzal elmész Krakkóig az meg már csak 66 kilóméterre van a célodtól

Amúgy az 1. voltam :)

2010. jan. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
mi haverokkal mentünk pár éve Krakkóba (+Auschwitz,Wieliczka), vonattal (Budapest-Miskolc-Krakkó), Krakkóban volt szállásunk elég olcsón, de szuper volt (diákszálló), majd onnan mentünk vonattal Auschwitzba, busszal pedig Wieliczkába. Én spec sokkal jobban szeretek saját szervezésben menni, mert akkor nem kell másokhoz igazodni.
2010. jan. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
69%
úgy nézem azóta már megszűnt az a hostel, amiben laktunk :(, de van sok hasonló.. www.hostelworld.com
2010. jan. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:

Mi vonattal fogunk menni nyáron. :) Nézd meg az Auschwitz-Birkenau-ba vonattal kérdést, én vagyok a kérdezője, gyere velünk, ha gondolod. :D Szervezhetünk egy buszt is lassan, ha nem vonat... :P

De sztem azzal éri meg menni, + nagyon hangulatos. :)

2010. jan. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!