Kezdőoldal » Utazás » Európa » Kinek van Olaszorszaggal...

Kinek van Olaszorszaggal kapcsolatos elmenye? Nem naralas erdekelne, hanem ott eles, ott dolgozas.

Figyelt kérdés
Tervezem hogy kimegyek Olaszorszagba dolgozni, a nyelvet beszelem, ez nem lenne problema. Tudna valaki segiteni, mire lenne szuksegem, mint pl a diplomam elismertetese (asszisztensnoi) es hogy altalaban milyenek ott az emberek, baratsagosak-e, befogadnak-e, na meg minden. Akinek van (volt) hasonlo elmenye, kerem, irjon! Koszi!
2010. jan. 25. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Olaszország melyik részére mennél?
2010. jan. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem éltem sokat Olaszországban, de annyit észrevettem, hogy az emberek felületesek. Ha a munkát nézzük a szemedbe aranyosak meg ígérgetnek + stb. de aztán elfelejtenek, nem teljesítik amit ígértek és egy csomót kell rájuk várni... nem a pontosságról híresek. Elsőlátásra nagyon kedvesek + minden, de szerintem ne bízz meg rögtön senkiben. Amúgy barátságosak és kedvesek, de ha valami mélyebbet akarsz akkor vigyázz azért. De biztos nagyon jó lesz ott élni :) Sok szerencsét!
2010. jan. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat; meg irjatok!

Es elsonek: Ancona lenne a kituzott cel, vagy annak a kornyeke, Ancona az Adriai-tenger partjan van. A hely is fontos lehet?

2010. jan. 26. 21:53
 4/5 anonim válasza:

Szerintem mindenképp menj ki, ne csak tervezd! :)

Én dolgoztam 3 hónapot Padovában, de csak diákmeló volt, úgyhogy a papírokról nem tudok nyilatkozni, de az emberekről igen. :) Nagyon jó fejek, barátságosak (néha túlzottan is), segítenek mindenben, szeretik a magyar lányokat. Ott az élet teljesen más, de én imádom azt a nyugodtságot, ami ott van. Senki nem siet sehova, mindenki ráér mindenre. Ha egyszer kimész, szerelem lesz első látásra, és haza sem akarsz többet jönni! :) Hidd el!

2010. febr. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem Dél Tirolba tudnád pénzügyileg legjobban összeszedni magad, és ha már van ismeretséged, mehetnél tengerparti részre, mert ott nehéz olyan melót találni, amit jól megfizetnének. Legalábbis én így tudom. Persze ha van egy jó szakmád, bárhol el tudsz helyezkedni (egy kis ismeretség azért nem árt)
2010. febr. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!