Kezdőoldal » Utazás » Európa » Aki Gorogorszagban volt...

Aki Gorogorszagban volt udulni milyen honapban volt es kabe mennyi volt a homerseklet?

Figyelt kérdés

Kerlek, emlitsetek meg az udulohelyet is.

Koszi.


2010. jan. 10. 12:30
 1/10 anonim ***** válasza:
szia! én a nyáron voltam a szüleimmeel és a testvéremmel. Nagyon jó volt, mi kocsival mentünk, ügy, hogy nem volt foglalásunk. kb tudtuk, hogy chalkidiki énk félszigetre szeretnénk menni, ott a középső ujjra és Neos Marmarasban keresnénk szobát. (a középső ujj a legszebb, az első azért nem olyan jó, mert olyan mint itthon, szántóföldek stb.. a harmadikon meg van egy kolostor) találtunk egy nagyon szép lakást 40euró/nap 4 személyre... nem hitte el senki, hogy ennyiért találtunk, pedig lehet, csak keresni kell. A annakhőmérsékletről annyit, hogy 34-5-6-7 fokok vannak, nagyon kellemes. A tenger gyönyörű, nagyon meleg és kék, gazdag az élővilága, csak ajánlani tudom ezt az országot! :) ja, és még annyi, hogy a götögök nem nagyon beszélnek angolul :) És augusztusban voltunk :)
2010. jan. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Koszi szepen. :)

Meg varok valaszokat. :)

2010. jan. 10. 13:00
 3/10 anonim ***** válasza:

szija.én 2009-ben vtam rodoszon.. ilyen meleget még nem tapasztaltam.július végén augusztus elején vtunk.. 1 felhő nem vt az égen.. kb.37 fok körül..gyönyörű volt az egész. a hely. a tenger is nagyon meleg volt

2008-ban pedig korfun vtunk.szintén akkor mikor rodoszon..itt annyira nem vt meleg. eső is esett 1 picit. de azért minden nap fürüdtünk.. olyan 30 fok körül lehetett..viszont itt a szél előterjesebb volt;)))

2010. jan. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én többször is voltam:

nyáron 40 fok volt, semmi szél, dögletes hőség (Kréta, Rodosz), szeptemberben pedig kb. 30-32 fok és kellemesen, hűsítően fújt a szél, de a víz még 26 fokos volt (Kos) és nem volt tömeg!! Én ha még egyszer mennék, szeptemberben mennék :)

2010. jan. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
én júliusban voltam pár éve Rodoszon, szintén júliusban meg egy évvel azelőtt Kos-on. Rodoszon azt hiszem valami Kalithea volt a neve, ahol voltunk azt mondták egy héttel előttünk voltak 40 fokok, idegenvezető és egy 2 hetes nyaralását töltő barátom elmondásai alapján, de mikor mi voltunk olyan 33-34 volt, ha jól emlékszem. Kos: Marmari volt a település, 30 fok körül volt, mert jól mozog a levegő. Innen el lehet menni könnyen, gyorsan Törökországba, ahol meg lehet dögleni:) Egyébként Kost nagyon-nagyon ajánlom, nincs annyira kiépítve, bérelt kocsival olyan helyeket lehet felfedezni, hogy huuu:)
2010. jan. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat. :)

Olvastam, hogy majusban, junius elejen, szeptemberben meg oktober elejen ajanlatos menni a magas homersekletek miatt.

En Kretara mennek, junius kozepen, de kisse tartok a nagy melegtol, mert gondolom akkor mar elegge fel lesz melegedve. Szeptemberben meg nem tudom ha lenne idom menni...

A Halkidiki felszigetet meg Kefalonia felszigetet is figyelembe vettem. Ezeken nincs eppen az a nagy meleg mint Kretaban. Viszont engem inkabb Kreta erdekelne, mert tobb szep vilagos homoku part van...mint peldaul Elafonissos, Balos, Falassorna, Vai...gyonyoruek a kepekbol itelve. De a nagy meleget nem szeretnem...akarok jarni-latni, nem a hotelben gubbasztani a forrosag miatt.

2010. jan. 10. 19:20
 7/10 A kérdező kommentje:
*Kefalonia sziget (nem felsziget)
2010. jan. 10. 19:23
 8/10 anonim ***** válasza:
sziaa.én a 2. válaszoló vok.. és szeptemberben azért jó menni mert akk meleg a tenger és a hőm. is kellemes.. nyár elején meg az a baj h a tenger hidegebb;)).. amm mi is a 10 napból 3-at kirándultunk a nagy melegben.. szall azért jó vtt.. és ez csk 1 vélemény de én ink. korufa mennék mint kefaloniára mer ott nincs annyi látnivaló:((
2010. jan. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Június Kréta 40 celziusz
2010. jan. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Gondolom te írtad január 1.-jén a másik kérdést, h milyen helyeken udultetek Gorogországban, de azért ha vletlen nem, akk. bemásolom a válaszom:


Szia!

Bocsi, hogy most válaszolok, mikor már 3 hónapos a kérdésed, de hát nyárig még bőven van idő :)

Én pontosan 1 éve, vagyis 2009-ben, mikor Húsvéti szünet volt, voltam Paralián 5 napot. Csak 1x bírtunk fürdeni késő délután. De nem volt túlzottan hideg a víz :) Homok színére nem nagyon emlékszem, de azt hiszem, olyan fehéres-homokszínű, de kavics is sok volt :) A görög emberek tényleg nagyon kedvesek, és az egyik üzletben, ahol ékszereket is árultak, meg csecsebecséket is, az egyik eladó tudott magyarul [szerbiai magyar-de én is az vagyok :)].

Lidl is van, az árusoknál pedig lehet alkudni az árakon elég sokat is akár :) Mi azt hiszem 10euróról lealkudtunk egy felsőt 5euróra :)

Az ékszerek pedig tényleg nagyon olcsóak. Mi egy kis étteremben kaptunk minden este ételt, nem emlékszem a nevére, de felismerném ha megint látnám :) finom kaják voltak ott.

Meg a Popajban nagyon finom a gyros, és a hotdog, viszont a hamburger pl nekem nem tetszett. A Popaj közelében pedig még Meki is van, de az tavasszal nem volt nyitva :(


Szóval összeségében nekem tetszett, idén a szomszédos faluba, Olympic Beachre megyünk.

2010. ápr. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!