Kezdőoldal » Utazás » Európa » Korfura 6 szemelyre repülőjegy...

Szisztöp kérdése:

Korfura 6 szemelyre repülőjegy osszesen mennyibe kerül júliusban? Mennénk az egész család de félek hogy nagyon drága lenne.

Figyelt kérdés
2014. jan. 14. 08:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
esetleg kérdezz meg egy utazási irodát.
2014. jan. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Pl megnézed egy rep.jegy keresőben, vagy megnézed a wizzair honlapján. Nem mindegy, hogy a 6 személy mind felnőtt, vagy van közöttük gyerek is. Vagy utazási iroda, ahogy előttem ajánlották.

www.wizzair.com

2014. jan. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

" Nem mindegy, hogy a 6 személy mind felnőtt, vagy van közöttük gyerek is."


Teljesen mindegy a wizzairnél. Csak a csecsemő olcsóbb 2 éves korig. 25 hónapos már ugyanannyit fizet mint a 40 éves.

2014. jan. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Amúgy én is wizzairt ajánlom. Olcsóbb mint utazási irodán keresztül.
2014. jan. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

6 személyre július végén egy hét:

334580Ft de ebben fejenként csak egy ingyenes kézi poggyász van benne. Feladott poggyász tetszés szerint vihető: 17400Ft per darab(egyenként 32kg). Nem kötelező mind 6 személynek feladott poggyász, mert azért 32kg-ba sok minden belefér, úgyhogy én teljesen reálisnak tartom, hogy 6 ember 2 feladott poggyásszal el tud utazni egy ilyen útra kényelmesen (de persze az igazán ügyesek ennél jóval kisebb csomaggal is megoldják.)


Szóval két feladott poggyásszal, 6 személyes Budapest-Korfu-Budapest út július 23-30-ig jelenleg összesen 369380Ft-ba kerül a wizzairnél. (~61500Ft per fő)

2014. jan. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
#3. Nem csak azt írtam, h a wizz-nél nézze meg. Más légitársaságnál meg érdekes lehet.
2014. jan. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Sok alternatívát ismersz? Sorold mi repül még Budapest és Korfu között. Wizzair meg talán Travel Service de ez utóbbira csak irodán keresztül lehet foglalni. Másról én nem tudok, ezért kérem, hogy írd le mire gondolsz, érdekel engem és a kérdezőt is.


Átszállással persze sok van, csak azért egyszerűbb, kényelmesebb a közvetlen járat.

2014. jan. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat mert bevallom én 6 személyre 500-600 ezer körülire gondoltam.
2014. jan. 14. 17:54
 9/14 anonim ***** válasza:

#7. Tényleg, kérdezőt érdekli? Eddig még nem jelentkezett. A hangnemet meg nem értem.

1. Simán lehet átszállással is menni, nem tudjuk, hogy ez opció -e. A kényelem vagy az ár érdekes?

2. Utazási irodában (nem tudom, ott miért ne lehetne foglalni) lehet charter gépre is jegyet foglalni. Pl Neckermannál, de ez mondjuk kérdezőtől is egy kis időráfordítás lenne, hogy kinyomozza, idén kik bérelnek gépet és kitől.

3. Érdemes szállással együtt keresni is az utat, lehet, hogy kedvezőbben jön ki és a reptéri transzferről se kell gondoskodni.

2014. jan. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
ja bocsánat ebbe a 360.000 ft-os 6 személyesbe amit számoltál repülőtéri illeték is benne van? mert azt is bele kell számolni ugye?
2014. jan. 14. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!