Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek ez kamu?

Szerintetek ez kamu?

Figyelt kérdés

[link]

Mármint, hogy nagyon olcsónak tűnik. Valakinek van tapasztalata velük kapcsolatban?



2013. okt. 22. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:
nem atveres. ennek ennyi az ara. voltam mar en is ilyenen. nem nagy szam, de 1x jo
2013. okt. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez csak egy busz út oda es vissza.
2013. okt. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Busz oda + vissza, plusz egy minimális városnézés. Ezért nem fognak 10 ezreket elkérni. Mondjuk szerintem is kicsit olcsó, bőven lehetne 2-3 ezerrel drágább.
2013. okt. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem kamu de kicsit drága.
2013. okt. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én 2500ert voltam ilyenen két éve. Azóta nem emelkedtek ennyire az árak, szóval szerintem drága. Bár van náluk drágább is, de ettől még nem olcsó, hogy van náluk drágább. :-)


És még ennél pár ezerrel többet is adna itt érte valamelyik válaszoló?? Minek?? :O

2013. okt. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5385Ft minimum per fő. Remélem nem tévesztett meg a 3900 reklám, ugyanis:

A részvételi díj az alábbi

költségeket nem tartalmazza

de kötelezően fizetendő:

BBP biztosítás: 485.-Ft/fő,

Foglalási díj: 1000.-Ft/fő


Ha négyen kocsival kimentek az is olcsóbb ennél egy főre leosztva! Holott a busz egy főre eső költségei elvileg jóval olcsóbbak.

2013. okt. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"És még ennél pár ezerrel többet is adna itt érte valamelyik válaszoló?? Minek?? :O"


Azért, mert egy sima Volán-os buszon többet elkérnek egy Bécs oda-visszáért.


Az utólag írt 5000 valamennyi már reális.

2013. okt. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Azért, mert egy sima Volán-os buszon többet elkérnek egy Bécs oda-visszáért.


Az utólag írt 5000 valamennyi már reális."



És? Ahhoz kell viszonyítani? Itt szinte biztosan tele lesz a busz, de ha mégse akkor simán dönthetnek úgy, hogy x napon mégse mennek mert csak. Volán meg üresen is elmegy ha egyszer a menetrendben benne van hogy menni kell.


Amúgy akkor ezek szerint téged sikeresen megtévesztett a 3900-as ár? Holott sose volt annyi, csak az apró betűt nem olvastad el :)

2013. okt. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!