Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyire érdemes Bécsbe...

Mennyire érdemes Bécsbe kimenni ruhát vásárolni?

Figyelt kérdés
Üzemanyagot kalkuláljuk bele és, hogy nagy bevásárlás lenne, kb 150 k körül. Mennyire nagy a választék?
2013. szept. 8. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagyobb mint itthon.

Én ide szoktam járni:

[link]

2013. szept. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, és anyagilag mennyire éri meg?
2013. szept. 8. 14:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, honnan mentek.

Ami biztos, hogy bécsben és bécs mellett is a ruhák és föleg a márkás ruhák sokkal de sokkal angyobb választékban vannak, és nagyon gyakori a leárazás, szezonközepén is sok mindent kap az ember leárazva, és a választék is óriási.


Èn németországban élek meglehtösen más itt a ruha kategória.

Nagyrészt csak márkás ruhákat hordunk ezekböl egy felsö olyan 20-50€ egy nadrág 40-100€, cipö 80-200€ között van. Ha leárazás van max 10-30 € amit meglehet spórolni.

Ha bele gondolsz és 150 ezer Ft-t akarsz költeni akkor azért pár ruha darabot kapsz csak. ha ez egymagadnak lesz és mindenki ennyit költ, és így mindenki megspórol egy 30-40€-t akkor jó.

Ha a választék miatt mentek akkor pedig teljesen mindegy megéri-e mert akkor mindenképpen.

2013. szept. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak én költenék, hát akkor szerintem maradok, mert Bp-ről mennénk. Köszi a választ. Jó neked, hogy kint élsz :).
2013. szept. 9. 18:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Az outletbe menjetek Parndorfba. Itthoni outletekben már viszonylag régen jártam, és elég szarok voltak, így eleve fenntartásokkal mentünk be oda, de hát útba esett és gondoltuk nem vesztünk semmit, akkor se ha ugyanolyan szar, mint amik itthon vannak. Na a parndorfi az normális. Van választék mindenből, nem csak a 4 szezonnal ezelőtti XXXXL-es cuccokkal van tele. Meg az árak is jók, itthoni outletben én azt vettem észre, hogy még az is olcsóbb, ha külföldről rendelem a ruhákat és egyesével teszem meg és mindegyikre fizetem a postát.
2013. szept. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megnézem üzemanyagban mennyi, de nagyon köszi :)
2013. szept. 12. 20:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!