Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyi ideig tart a sorban...

Mennyi ideig tart a sorban állás az Eiffel toronynál?

Figyelt kérdés
Nem tudok előre jegyet foglalni, mert már az összes időpont le van foglalva, amíg ott leszek. Mennyi ideig tart, amíg sorban állsz+felmászol+lejössz? Úgy értem, hogy úgy az egész az elejétől a végéig. Azért kéne tudni, mert ha az utolsó nap megyek, akkor nem akarom lekésni a repülőt.

2013. aug. 5. 14:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehetséges. Ha neten veszed akkor annak úgy láttam van külön bejárat lent. De szerintem a 2. emeleten akkor is van sor.
2013. aug. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 erika horvath válasza:
mi ketszer voltunk mar 2009 ben es 2012 ben a gyerekekkel is,de egyszer sem volt tobb ido kb 2 oranal.masfel volt mig a tetejebe jutottunk majd kb fel ora eleg volt odafent.lejonni meg lejottunk az elso szintig liftel aztan a tobbit lepcson mert lefele mar nem akartam annyit sorban allni.5 perc alatt lent is voltunk.de barmenni idot is vesz el megeri.ja,es az elso alkalommal szurkuletben altunk sorba es mire feljutottunk epp besotetedett es gyonyoru volt a parizsi feny.es ahogy korbeneztem epp vilagitott mar a torony.masodszor meg delelott voltunk fenn,akkor viszont jobban lattuk a varost es persze messzbb is.mindket elmeny nagyszeru volt.
2013. aug. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Én nyáron voltam, a sorban állás nyáron sok idő nekünk 2 óra volt a lift az max 10 perc mi az összes szintet kb 4 óra alatt jártuk be mindent megnéztünk mindenhová bementunk, de nehéz lejönni mert nem lehet betelni a csodaszép kilátással, álomszép..
2017. dec. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekünk a repülő este fél 8-ra ér be,transzfer visz a szállodába és arra gondoltunk,hogy még aznap felmennénk a toronyba.Az Eiffel Hotel Blomet-ban szállunk meg,ez elvileg nem messze van tőle.Szerintetek zárás előtt megoldható?Augusztus végén megyünk,gondolom még az is főszezon,nem tudom,mennyien lehetnek késő este..
2018. máj. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Vagy mi fér még bele abba az estébe,ha nem a torony?Mert sokan írják,hogy naplemente előtt jó menni.

2 teljes napunk lesz ezen az estén kívül ott.

2018. máj. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Most jöttünk haza Párizsból.9-kor nyit a torony,odamentünk kb.fél 10-re és semmit nem kellett sorban állnunk,igaz a lépcsőzést választottuk.Lefelé jövet,kb.11 körül már a lépcsőnél és a liftnél is hosszú sor állt.
2018. szept. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!