Kezdőoldal » Utazás » Európa » Lodonban menniy pénzből lehet...

Lodonban menniy pénzből lehet megélni?

Figyelt kérdés
Egyszer találtam egy oldalt, ahol tételesen le volt írva minden költség, de most nem találom. Tud valaki hasonlót? Az is jó, ha saját tapasztalata van valakinek.

2013. júl. 25. 23:45
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
860 eurót írtak, nem fontot, csak az a problémám, hogy ha kifizetem a koleszt, már nem marad semmi. Ezért nem értem, hogy ez hogy jött ki nekik.
2013. júl. 26. 16:53
 12/17 anonim ***** válasza:

"Saját, bérelt lakás!"


Ja, hogy úgy, csak félreérthető volt, bocsi. Mondjuk a bérelt az szerintem továbbra sem saját. :) Én legalábbis az albérletünket nem tekintem saját lakásnak.


Kérdező: Amúgy az erasmus pénz mellett nincs lehetőség dolgozni kicsit? Vagy nem lenne rá időd, energiád?

2013. júl. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
jó lenne, majd nézek valamit
2013. júl. 26. 17:47
 14/17 anonim ***** válasza:
600 euró az 516 font.Ez nem elég sztem megélhetésre,a nagyon minimum talán 700 font.Ez így arra elég,hogy bérelj egy szobát(ami 100 font körül van hetente),vegyél kaját és talán az utazásra még elég...Nekem egy héten 60 font a kaja meg a cigi,de így fogytam elég sokat,úgyhogy ez nagyon minimum.
2013. júl. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan lehet sajátként gondolni a bérelt lakásra. Én például azt se tudom ki a tulajdonos, mert ügynökségen keresztül intéztem. Én lakom benne, szóval amíg fizetem, addig az enyém.
2013. júl. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Na jó, a cigi nem tartozik a minimumba, az a felesleges hülyeség kategória.
2013. júl. 26. 20:47
 17/17 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem dohányzol,annál jobb.Nekem,aki már 10 éve dohányzik,ez sajnos beletartozik a minimumba.Akkor is minimum 700 a megélhetés!
2013. júl. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!