Kezdőoldal » Utazás » Európa » Görögország Paralia jó hely?

Görögország Paralia jó hely?

Figyelt kérdés
Az egyik alkalmazottammal beszélgettem valamenyik nap a szabadnapokról, és feljött a nyaralás. jól el is beszélgettünk, és minden áron azt mondja, hogy menjünk ki Paraliába, mert nagyon jó kis hely, sok minden van, igazi nyaraló paradicsom. valakinek van már tapasztalat? gondolom útlevél nem kell, átengednek személyivel is a határon... előre is köszi! elméletileg Július 26 tól augusztus 4 ig mennénk, de ez még nem tuti. előre is köszi!

2013. máj. 16. 08:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Az általad említett időpont nagyon jó. Akkor már jó meleg a levegő, és a tengervíz is. Paralia az olcsóbb görög helyek közé tartozik, sok apartmanházzal, helyi tulajokkal. Sok a magyar turista ott, mivel sok utazási iroda szervez oda utakat busszal. Végülis átengednek kártyás személyivel, de nekünk azt mondták, hogy a szerbek miatt jobb, ha útlevéllel utazunk (nemtom miért...). homokos (kis kavicsok) tengerpart...
2013. máj. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Paralián voltam legelőször Görögországban. Akkor menj oda, ha tényleg csak kevés pénzed van nyaralásra (én diákként voltam), egyébként teljesen jellegtelen apartmanvárosok vannak ott. Ha szép környezetben akarsz nyaralni, akkor Korfut ajánlom, ha egy kicsit mélyebben is bele tudsz nyúlni a pénztárcádba (bár Európa többi részével összehasonlítva oda sem egy vagyon elmenni), akkor Santorini messze a legjobb hely Görögországban. De üsd be ezeket a helyeket a Google-ba, keress rá képekre, és meglátod, hová érdemes valóban elmenni.
2013. máj. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :-)
2013. máj. 16. 20:01
 4/6 anonim válasza:

Paralia inkább a fiatalabb korosztálynak van. Bulizós hely. Ha csendes,nyugodt környezetre vágysz,akkor ne oda menj.

Elvileg Uniós országokon megy át a busz, nekünk azt mondta az ut. iroda / mert én barátnőimmel aug. 6-13 közt megyek/, hogy elég csak a sima személyi, Csak utasbiztosítást kössetek mindenféleképp,mert a Macedon határon, lehet,h megnézik,és ha nincs akkor nem engednek át. Mondta ezt az ut. iroda,hogy ebbe mi az igaz,mi nem azt nemtudom.

2013. máj. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
szerb határon is átmehetsz személyivel, én minden héten azzal járok!
2013. jún. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen!!!!
2013. jún. 21. 11:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!