Kezdőoldal » Utazás » Európa » Utasbiztosítás nélkül, nem...

Utasbiztosítás nélkül, nem engednek át a határon?

Figyelt kérdés

Párommal görögországba utazunk a jövőhét folyamán,de az utazási iroda ajánlotta,hogy kössünk utasbiztosítást minden napra,mert a határon valószinű,csak úgy engednek át,ha meg van az utasbiztosítás ,ha nincs akkor a határörök fizettetik meg a biztosítást magasabb áron.


Valakinek volt ezzel kapcsolatba tapasztalata? Ha csak az oda és vissza útra kötünk biztosítást ,úgy megfelel?

És igen tudom hogy érdemes biztosítást kötni,de ez esetbe mi a megoldás? Esetleg olcsó utasbiztosítót ,tudtok-e ajánlani?


Köszönöm válaszaitokat!



2013. máj. 15. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Ekkora hülyeséget már rég hallottam. Melyik utazási iroda ez?

Természetesen nem kötelező, csak azért mondta ezt, mert ha elad nektek biztosítást, akkor jutalékot kap.

2013. máj. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
online meg tudod kotni magadnak. kb 550 ft per nap per fo. BBP utasbiztositasra keress ra neten es koss egyet. De am ugyan ezt akarjak eladni ott is szerintem.
2013. máj. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 lencsefőzelék ***** válasza:

Nekem vízumhoz kellett csak utasbiztosítás, Görögországba viszont nem kell vízum, tehát utasbiztosítást sem kell kötnöd.

Egyébként a biztosítás díja általában a napok számától függ, nem a távolságtól.

2013. máj. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mint előttem is írták nem kötelező, ugyanakkor érdemes.
2013. máj. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekünk is azt mondták, hogy mivel buszos útról van szó és Macedónián keresztül megyünk így kell utasbiztosítás, mert állítólag az országba csak úgy engednek be. Mi kétszer utaztunk eddig arra, de egyszer sem kérték. De soha nem lehet tudni. Meg amúgy is ha történik valami, ami megesik, akkor jó ha van biztosításod. Elég egy napszúrás, vagy belelépsz valamibe, vagy gyomor rontás... ez mint könnyen megeshet.

Az Uniqa biztosító szerintem a legolcsóbb, nézz utánna.


Ja és az utazási iroda mondta nekünk is, hogy kell biztosítás, de nem ajánlotta fel, hogy nála kössünk, így nem azért mondta, hogy haszna legyen belőle....

Csak akkor kaptuk meg a jegyeket a buszra, ha volt biztosításunk. Szóval szerintem mindenképpen érdemes kötni.

2013. máj. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
2018. márc. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!