Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliában milyen a nyári...

Angliában milyen a nyári időjárás?

Figyelt kérdés
2013. máj. 3. 01:42
 1/6 anonim válasza:
20 fok felett ugyanugy vannak nagyon forró napok (29 fokok),de most is egy hónapja már nagyon jó id van itt , nem olyan meleg mint otthon de napközben simán polos idő van:)
2013. máj. 3. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól függ ki hol él. Én Bristolban, és itt nem mondható hogy nagy melegek lennének nyáron. Jelenleg is amiről az első ír hogy milyen jó meleg van, az 12-15 fokot jelent. Jelenleg 13 fok van.. Nem mondhatnám melegnek, de legalább nem esik az eső.. Hogy idén nyáron milyen idő várható..nem tudom.. De én már nem számítok kánikulára mert az elmúlt 7 évben nem volt. Legtöbbször már meleget mondanak ha 20 fok van. Előfordult hogy voltak napok amikor volt 27-28 fok. De ez nem olyan sűrűn. (és többnyire hétköznap amikor dolgozik az ember)

Szóval nem mindegy hogy Anglia melyik részén él az ember..

(csak megjegyzem: Fenn északon még ma is csak 6 fok van)

2013. máj. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen igen, elfelejtettem megírni a várost, Reading, London érdekelne, tavaly nyáron volt 31 fok is augusztus, szeptemberben! Ez egész nyáron így lenne vagy csak egy kivételes eset volt, erre is kíváncsi lennék! :)
2013. máj. 3. 09:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Én londoni vagyok.. A 30-31 fokon kivételes esetnek számítanak. Tény hogy ha itt 26 fok van akkor máshol kevesebb.. De nem mindig élvezhetjük mi sem a 30 fokokat. A legjellemzőbb inkább a 20-25 fok..és ekkor már qrva meleg van az itteniek szerint..:) (mondjuk már 15 fokban bekapcsolják a légkondikat)
2013. máj. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Első vagyok és valóba elfelejettem mondani hogy londoni vagyok szóva arról beszéltem.
2013. máj. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 facsont válasza:
En nem regen ota elek itt,de eddig minden nyaron ejjel futottem.Szoval,huvos valtozo,igaz en szeretem a meleget.
2013. máj. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!