Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliában milyen az időjárás?

Angliában milyen az időjárás?

Figyelt kérdés
Egyesek szerint örökké esik, mások szerint gyakran esik, de hamar elmúlik az eső és kisüt a nap, ellenben a magyar, kárpátmedencei "ha beborul, akkor aztán napikg mozdulatlan"-nal. Mi az igazság? Ott gyorsabban váltakozik az időjárás, vagy ugyanolyan reménytelenül kiábrándító, mint itt, amikor beborul és úgy is marad?
2012. jan. 5. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nekem tetszik az időjárás. Esik az eső, de messze nem annyit, mint azt sokan állítják. Mellesleg pedig aki az alapján választ országot ott élés szempontjából, azzal valami nem stimmel.
2012. jan. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Nagyon jó az időjárás, az évnek abban a két napjában, amikor nem esik, vagy ködöl! :D
2012. jan. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én júniusban voltam Angliában, úgy volt, hogy kb. fél óráig esett utána meg sütött a nap, és így ment egész nap. Nem voltak nagy esőzések, csak kis záporok. Hideg nem volt, de olyan nagyon meleg se. Mi álltalában tavaszi kabátban, farmerban és tornacipőben voltunk. De volt olyan is, hogy reggel 7-körül pólóban meg szoknyában sétáltunk.
2012. jan. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ahogy jön az eső úgy megy is, és igazándiból csak lájtos szemerkélés sokszor még esernyő sem kell aztán 10 perc múlva meg süt a nap. változékony az idő. persze vannak esős időszakok is amikor napokig nem látod a napot de az ugyanúgy magyarosrszágon is megesik.a tél viszont enyhe és rövid, a tavasz gyönyörű.
2012. jan. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"Mellesleg pedig aki az alapján választ országot ott élés szempontjából, azzal valami nem stimmel."


Smartass! Hol derül ki a kérdésből, hogy ott élés szempontjából érdekes???



HA ANNYIRA FONTOS A KÉRDÉS INDÍTÉKA, akkor annyit, de CSAK A te KEDVEDÉRT, hogy nézem sokat az Autókereskedők című sorozatot a Discoveryn, ahol sokszor van eső, de sokszor nap is és többször elhangzott, hogy a britek mennyire szeretik a nyitott sportkocsikat. Arra lettem volna kíváncsi, hogy mennyire élhetőek ott Angliában a sportautózások.


Úgyhogy "azzal nem stimmel valami", aki ennyit kombinál...

-,-'

2012. jan. 5. 20:31
 6/6 anonim válasza:
eeppen hideg van nagyon, de nem esik. tiszta szep este van.
2012. jan. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!