Kezdőoldal » Utazás » Európa » Valaki aki kint él Londonba...

Valaki aki kint él Londonba tudna mesélni róla? Milyen az élet színvonal ott? Mennyi az esélye hogy munkát találjak folyékony angol nyelvtudással?

Figyelt kérdés
Ott lakik egy fiú ismerősöm aki szeretné hogy kint éljek vele,én egy 31éves lány vagyok.Van némi tőkém hogy kimenjek oda élni.

2012. aug. 6. 14:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Az életszínvonal: Nagyon gazdag orsdzág Nagy-Britannia. A reáljövedelem 5-ször annyi, mint Magyarországon, Romániában, Szlovákiában...

Munka elég sok van, és ott még mosogatásból is szépen meg tudsz élni. Mosogatással megkeresed a 700 000 forintot, ami ott kb. 500 000 forintot ér, mert kicsit drágább. De mág így is sokat keresel. És ha valami rangosabb munkád van, akkor meg még jobban élsz. Amúgy nem rajongnak az angolok a Kelet-Európaiakért, úgyhogy ne hangoztasd. :)

2012. aug. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Na azért ne hülyítsük már a kérdezőt....!!
2012. aug. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem verem át. Kint éltem 2 évig.
2012. aug. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mosogatásból azért ritkán keresel annyit. A mosogatás minimálbéres munka, 850-950 fontot lehet keresni vele nettóban, ami itt, Angliában, pláne Londonban nem sokkal ér többet, mint az otthoni minimálbér. Megélni meg lehet belőle, de abból félretenni, csak nagy lemondások árán lehet. Kérdező! Folyékony nyelvtudással, ha emellé társul egy jó szakma is, akkor nem gond az elhelyezkedés.
2012. aug. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én elválallnám a mosogatást is,kezdésnek az se rossz,de igazából most csak kirándulni mennék de ha lesz rá lehetőségem megcsináltatom az NI számomat,elintézném és mikor hazajövök itthon felmondanék a munkahelyemen és már mennék is ki.
2012. aug. 7. 13:00
 6/11 anonim válasza:

"...Mosogatással megkeresed a 700 000 forintot"...


Max. egy kezdő programozó keres ennyit, nem egy konyhai kisegítő segédmunkás. Nehogy elhiggye ezt bárki is, aki idetéved.

2012. aug. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Basszus! Kint éltem Londonban két évig. Napi tíz órád dolgoztam. Hetente általában megvolt az 1 vagy 2 szabadnap. És 700 000 forintot kerestem.
2012. aug. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%

"Basszus! Kint éltem Londonban két évig. Napi tíz órád dolgoztam. Hetente általában megvolt az 1 vagy 2 szabadnap. És 700 000 forintot kerestem."


Jelenlegi árfolyamon az a 700.000 Ft, az cca. 1900-2000 font!!! Ennyit Londonban, mosogatással nem kerestél, az tuti! Még akkor sem, ha napi 10 órát dolgoztál, akkor sem! Ha sok a munka, sokat dolgozol, akkor sem keresel mosogatóként 1000 font nettónál többet. Az kizárt. Diplomás emberek kezdő fizetése 1300-1400 nettó, akkor mosogatóként majd neked 1900-at fognak adni? Ne akard hülyére venni itt az embereket, mert amit írsz, az nem fedi a valóságot!

2012. aug. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha bescannelem a szamlat a fizetesemrol akkor elhiszed?
2012. aug. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hiába szkennelsz be akármit is, ennyit nem kereshetsz idekinn! A mosogatás, az minimálbéres meló, bárki bármit is állít! Ha jelenlegi minimálbérrel számolok(6.08/óra), és te 10 órát dolgoztál egy nap, akkor egy nap kerestél bruttó 60.8 fontot! Ha heti 6 napot dolgoztál, akkor az bruttó 364,8 font/hét. Ami 1 hónap alatt 1459 font BRUTTÓ! Ebből még adózni kell, tehát eleve nem kaphattál 1900-2000 fontot még bruttóban sem, nemhogy nettóban. A bruttó nettó kalkulátor szerint, az 1459 bruttónak a nettója 1200 font! Tehát, ha valóban olyan sokat dolgoztál, akkor megkereshettél ennyit, de mivel régebben kevesebb volt a minimálbér, így még ennyit sem! Szóval a te szövegelésed mit sem ér. Mellesleg teljesen felesleges forintosítani a keresetet, mert amit itt megkeresel, azt nem Magyarországon költöd el.
2012. aug. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!