Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Shanghaiba milyen az élet...

Shanghaiba milyen az élet színvonal?

Figyelt kérdés

Megyek ki modellkedni és az érdekelne,hogy ott,kint milyen árak vannak az itthoniakhoz képest.(ruha,étel,ital,szórakozás)

Köszönöm a válaszokat előre!!!


2012. márc. 19. 08:28
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Modellkedni?... 8-o

Gyanítom, hogy ez valami fedőnév lehet, és ott majd egy füstös krimóban találod magad, 10 dollárért szobára visznek a helybeli pasik...


Én a helyedben nem mennék!!!...

2012. márc. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kínában nem éppen jó.Kb mint Magyarországon vagy még rosszabb.
2012. márc. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Életszínvonalat nem tudom, de a Forma-1es futamok mindig jók ott. Én nem hagyám ki. Nem tudom mennyit segítettem :DDD

18/L

2012. márc. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
őő mármint a futamot, az úgynevezett "modellkedést" inkább mellőzném, szerintem nem járnál túl jól..:D
2012. márc. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 10 deka farhát ***** válasza:
Simán eladnak bérnősténynek. Vagy bejön és halálra keresed magad. Kb. 90-10 % az esély a kettőre.
2012. márc. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Shang Hai baromira feljött.Nagy része ultramodern high-tech.
2012. ápr. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kint a minimál bér 20-25E ft volt 1-2éve, de az árak miatt sokkal többnek lehet érezni./Sokkal több mindent tudsz megvennni egy Kinai minimálbérből , mint egy Magyarból/
2012. máj. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!