Kezdőoldal » Utazás » Európa » Honnan lehet megtudni, hogy...

Honnan lehet megtudni, hogy ha lefoglalok egy szállást, az konkrétan hol van a városon belül, és hogy hogy juthatok oda a busz/vonatállomástól? (Horvátország)

Figyelt kérdés
Mivel nincsen autónk, ezért busszal vagy vonattal (esetleg repülővel is akár)szeretnénk nyaralni menni Horvátországba. Amit nem értek, hogy amikor szállást foglalunk, akkor nem tudom megnézni, hogy konkrétan pl. melyik utcában van a hely, és ezért nem tudom, hogy milyen messze lehet a buszállomástól. Még az apartman vagy szálloda nevét sem látom, csak egy kódot, szóval így sem tudok rákeresni. És olyan lehetőséget sem láttam, ahol kérdéseket lehetne feltenni.Ugyanezt nem értem a repülővel történő nyaralásnál sem. Tippre nem szeretnék menni, hogy ott derüljön ki, hogy 15 kmre van a kettő egymástól. Mások ezt hogy oldják meg?

2012. jún. 17. 06:20
 1/2 A kérdező kommentje:
És ha már kérdezek, azt hol lehet megnézni, hogy a volán járat hol tesz le adott városban?
2012. jún. 17. 07:03
 2/2 A kérdező kommentje:
Jó mi igazából Porecbe szeretnénk menni, meg ez így általában érdekelne, de azért köszi :)
2012. jún. 18. 20:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!