Kezdőoldal » Utazás » Európa » Jövőre érettségizek és utána...

Jövőre érettségizek és utána szeretnék külföldre menni mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Főleg olyan hely érdekelne ahol angolul beszélnek mivel csak angolul tudok. Angolt viszont anyanyelvi szinten szóval azzal nincs baj. Főleg Angliára és környező országokra gondoltam. Vagy érdemes itt tovább tanulni? Esetleg ott munkát vállalni valami rosszabb helyen és utána ott tanulni?


Hogy működik ez, tapasztalat, tanács?


Köszönöm


2012. jún. 13. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Én csak tanácsot adhatok.

Angliában az érettségi semmit nem ér.

Választhatod,hogy kijössz,és a nyelvtudásod előnye miatt talán kapsz melót( nem árt tudni,hogy itt is van munkahiány, munkanélküliség. Éppen tegnap mondták be, hogy 2000 hivatásos katonát létszámleépítéssel elküldtek..de ez csak 1 adat)

Tanulni kint lehet,bár elég drága lesz. Csak egy példa. A párom villanyszerelőnek tanul.5000 fontba kerül,hogy megkapja a szakmáját.(és ez nem egyetem)


Én inkább maradnék,és tanulnék valami jó szakmát. Majd ha meglesz,akkor jönnék ki Angliába. Sokkal több esélyed lenne.

2012. jún. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

En kimennek nehany evre vilagot latni penzt keresni, utazni mielott belekezdenel a college-ba.

angliaban millios tandijak vannak felevente! viszont skociaban nincs tandij egyaltalan, es jok az egyetemek.

2012. jún. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is csak azt tudom mondani, hogy Angliába ne gyere szakma és szaktudás nélkül! Van elég képzetlen ember itt is éppen elég.
2012. jún. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nézz utána egy-két ösztöndíjnak.

Az Erasmus program-ot különösen ajánlom...

2012. jún. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Milyen szakmát ajánlanátok mi ott a keresett?
2012. jún. 13. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!