Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tanácsoltok mit tegyek?...

Mit tanácsoltok mit tegyek? Jövő hét kedden érettségizek és még jó pár tételt át kell vennem.

Figyelt kérdés

Évközben voltak a tételekből dolgozatok,de az egyik tárgyból csak úgy kb. áprilisban kaptuk meg (A,B,C)tételsort.Más is érettségizik most művtöriből?

Szerintetek elég a már tanultakat átolvasni?


2009. jún. 19. 08:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok,kedden érettségizek én is.Nem tudom hogy a jó pár tétel átvétele nálad azt jelenti hogy nulláról indulva megtanulni vagy csak átismételni,felelveníteni.Szerintem olvasd el 2-szer 3-szor a tételt majd kulcsszavakat jegyzetelj ki.Aztán kérj meg valakit had mond fel neki hangosan.Így kipróbálod hogy hogy tudnád élesben előadni és szerintem hallás után jobban meg is marad benned.Sok sikert!
2009. jún. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsot,nem a nulláról kezdem,mert évközben is tanultan ezekre a számon kérésekre.

Sok szerencsét az érettségihez.

2009. jún. 20. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!