Kezdőoldal » Utazás » Európa » Spanyolba azon belül Madridba...

Spanyolba azon belül Madridba szeretnék dolgozni, mik kellenek ehhez?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem h milyen papirokat kell még itthon elintéznem hogy munkát vállalhassak Madridba! Mik szükségesek? És ha már kint vagyok mit kell intézni kint ??

2012. jún. 10. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

nem kell intézni semmit, egy munka kell.

aztán ha megvan akkor kijelentkezni oztthon a TB-ből

2012. jún. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az otthoni tb-bol pl en nem is jelentkeztem ki... evek ota itt elek.
2012. jún. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Akkor majd ha hazajössz várni fog egy szép kis számla. És a büntetés is 200 ezerkörül ban. Gyorsan csináld meg, szerintem lehet online is. Igazolnod kell hozzá mióta van kint TB-d.
2012. jún. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Mar csomoszor voltam otthon, es soha semmi se vart :D Nagyon sok ismerosom van itt, es ok sem jelentkeztek ki otthon. Amugy meg nem fogok hazakoltozni, mar sajat csaladom van itt.
2012. jún. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
azért nem ártana lezárni. papiron ketyeg a TB-d.
2012. jún. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
... no comment
2012. jún. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Igaza van, jót akar neked, úgyhogy ne legyél fölényes.

Jegyezd meg, az APEH és a BKV nem felejt. Én BKV büntire hittem, hogy sose jön meg, kb. 10 (!!) év után kaptam egy szép kis összegről szóló csekket egy ügyvédi felszólítás keretében.

A TB-t megszüntetni semmibe sem kerül. Ha nem szünteted meg, büntetés lesz, ebben biztos lehetsz, ha nem most, sok év múlva.

Amúgy sose mondd hogy soha.

2012. jún. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ismerős nősült volna kint kérte a nőtlenségi papirját az anyakönyvezetőtől. meg is kapta. 1 hét múlva a TB követelést is az elmúl 7 évről. A németországi cimére. A felszólítással, hogy az új EU szabályozás értelmében a német fizetéséből tiltatja le a TB, ha nem fizeti be 8 napon belül.
2012. jún. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok folenyes egyaltalan, csak a tapasztalatomat mondom, hogy nem csak en vagyok igy vele!!
2012. jún. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!