Kezdőoldal » Utazás » Európa » Valaki nem tud nyaralást...

Valaki nem tud nyaralást spanyolba? "kikötések" lent.

Figyelt kérdés

-all inclisive

-transzferes.

-és legyen idegenvezetés aminek a programjai között van delfin simogatás. négy főre lenne. köszi!

:)


2011. aug. 6. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia,

a delfin simogatást ott szokták az utazási irodák ajánlani. habár spanyolban nem voltam, de más országokban maga a hotel tele volt prosikkal amik ilyen utakat kínáltak a párórástól a több naposig mindent.

Ha meg több napot is nézelödéssel akarsz tölteni akkor nem biztos hogy megéri all inclusivra fizetni, akkor talán a félpanzió jobb, de ha az all inclusiv biztosít ebéd csomagot (néhány hotel pl csinál ilyet, hogy csomagol kérésre ebédet) akkor megéri.


Pl egy kolléganömék Mallorcán voltak Ibero Star hotelben ott csináltak ilyet.


szerintem menj be néhány utazási irodába és kérj ajánlatot.

mi is hasonlót (kivéve delfinek) néztünk és szerintem olyan 600-800€ Frankfurtból. szerintem 4 felnöttre kb delfinekkel 2-3 napos kirándulással kb 4000-5000€-ra jön ki, de ez már minöségi nyaralás.

2011. aug. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!! Nagyon hasznos volt!! :)))
2011. aug. 6. 15:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!