Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ajánlanál olyan 1 hetes...

Ajánlanál olyan 1 hetes nyaralást ami kijön kettőnknek 100ezerből?

Figyelt kérdés

El szeretnénk menni nyáron valahová pihenni egy hétre kettesben, de 50e/fő alatt nem találtam semmi jót.

Tapasztalatokra, élménekre is kiváncsi vagyok, írjatok! (Balatont ne, uncsi.)


2011. ápr. 10. 20:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
64%
Kanári szigetek, tavaly nyáron. Igaz még egy nullát tegyél hozzá az összeghez, de valami csodás. Valószínűleg idén is odamegyünk, de most már két hétre. Magyarországot már körbejártuk, az egzotikus utak pedig felejthetetlen élményt nyújtanak. Nincs is jobb mint a hosszú üzleti utak, tárgyalások, pénzhajhászás után egy kicsit nem törődni a világgal. Ezt csak azért írtam le mert tapasztalatokra is kíváncsi voltál, nem csak a 100 ezres nyaralásokra. Olyat nem is tudnék mondani hirtelen. Esetleg Horvátország?
2011. ápr. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Úristen, ekkora tapló válaszolót, mint az első. Direkt kérte a kérdező, hogy 100 ezer legyen, te meg lesajnálóan melléköpöd, hogy "tegyél hozzá még egy nullát?" Fujjj, hányingerem van az ilyentől.


Tapasztalatokra ---> ebben az értékhatárban, de EQ-nulla.


Kedves kérdező, milyenfajta szállásra gondoltál? Nekem van pár ötletem (saját tapasztalatok), de előbb írd meg, hogy akartok megszállni.

2011. ápr. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Ja, és azt akartam írni: "te EQ-nulla", de félregépeltem.
2011. ápr. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
26%
Azt nem írta oda a tapasztalatoknál, te zseni. Szeretnél te olyan IQ - val rendelkezni mint én, akkor neked sem lenne gond évente egy ilyen nyaralás.
2011. ápr. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Nyáron nem, de elő- vagy utószezonban tudok segíteni H.országban.
2011. ápr. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Csak nevetségessé tetted magad... :D Az EQ-d kritikán aluli, nem az IQ-d. Bár ez utóbbit is megkérdőjelezem, ha nem ismered a kifejezést...
2011. ápr. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%
"Az érzelmi intelligencia (EQ) olyan képességek összefoglaló megnevezése, mint az önmagunk ösztönzése, a csalódásokkal dacoló, rendíthetetlen kitartás,a vágykielégítés késleltetése, hangulatváltozásaink kiegyensúlyozása,és a remény." Azt hittem véletlen írtál EQ - t. Nem igazán értettem. Ahogy most sem, de mindegy.
2011. ápr. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Első: remélem nem haragszol, hogy 19 éves egyetemistaként nincsenek millióim, az ösztöndíjamból szeretném megoldani a dolgot. De én legalább még fiatal vagyok, hamár ilyen felvágós kedvünkben vagyunk. De ha boldoggá tett az, hogy ezt leírhattad, örülök neked. Esetleg tegyél fel egy kérdést, hogy "kit érdekel a luxusnyaralásom?".
2011. ápr. 11. 17:19
 9/23 A kérdező kommentje:
2.: Nem szeretnénk diákszálláson, mondjuk 2-3 csillagos apartmanra/ szobára gondoltam. Horvátország is jó ötlet, sokat nézelődtem, de vagy drága volt, vagy be volt telve a hely.
2011. ápr. 11. 17:20
 10/23 A kérdező kommentje:
5.: A legjobb igazából szeptember 3.-10-ig lenne.
2011. ápr. 11. 17:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!