Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ajánlanál olyan 1 hetes...

Ajánlanál olyan 1 hetes nyaralást ami kijön kettőnknek 100ezerből?

Figyelt kérdés

El szeretnénk menni nyáron valahová pihenni egy hétre kettesben, de 50e/fő alatt nem találtam semmi jót.

Tapasztalatokra, élménekre is kiváncsi vagyok, írjatok! (Balatont ne, uncsi.)


2011. ápr. 10. 20:46
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 12:23


Nagyon ügyes vagy, hogy a google első találatát ide tudtad másolni, látom, van már mire verni a melled. Ha kicsit továbbolvastál volna, felfognád, mire értettem, hogy az érzelmi intelligenciád nulla. Beleérzőképesség, mások érzéseinek tiszteletben tartása, mások nem bántása, pont, hogy önbizalmuk erősítése, na, hát ez az EQ. Van mire gyúrnod.

2011. ápr. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
51%
Elnézést a kérdezőtől. Tulajdonképpen az emberek alapból utálják azt aki nem az átlag szintjén él. Ez Magyarország. Nem szándékos bántás akart lenni, csak hirtelen leírtam ami eszembe jutott. Betudom a most zajló szinte egész napokat igénybe vevő kutatásaim miatti fáradtságomnak. Még egyszer elnézést.
2011. ápr. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Nem, az embereket nem ez bántja, kedves előző. Az embereket az bántja, hogy a kérdéshez abszolút nem vonatkozó választ adtál és ha felvágásból tetted, ha nem, annak jött le (úgy tűnik, rajtad kívül mindenkinek). Nem árt, ha ebben az országban a pénzed mellé rendelkezel némi szociális érzékkel, mert itt bizony (sajnos) nem Te vagy többségben, hanem a rosszabbul élők. De mivel itt élsz, és merem remélni, hogy pénzed saját kútfőből, nem gazdag pasi által van, gonolom valahol csak érzed, hogy ezzel a válasszal itt és most mellélőttél - gondolkozz csak picit.

És ezt egy olyan írja (nehogy felvetődjön az irígység gyanúja), aki szerencsére szintén nem él rosszul, megteheti, hogy utazgasson, de előbb vágnám le az ujjam, mint egy ilyen kérdésre ilyen választ adjak. Biztos ennek is megvan a helye, de nem itt.


P.S: Kanári két hétre 1 millióért?? Jó nagy bakot lőttetek, ennyi pénzért a Seychelles-re el lehet menni. Kanárinak a neve cseng jól (bár egyre kevésbé jól, voltam már, tapasztalat), egyáltalán nem nagy durranás semmilyen szempontból. Az egzotikum nem itt kezdődik.

2011. ápr. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Seychelles is volt már, nekem a Kanári jobban tetszett, ez van. A pénzben a költőpénz is benne volt. Amúgy belátom, hibáztam, és nem vagyok nő. Csak kissé túlhajszoltam magam az elmúlt napokban, nehéz szellemi munkát végzek, nem akarom tovább ragozni, elnézést.
2011. ápr. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

5.: A legjobb igazából szeptember 3.-10-ig lenne.


Én írtam, hogy H.országban tudok segíteni.

A fenti időpontban, jelen pillanatban még igen.

Ha még van mellé kp. az útiköltségre, akkor 100-ból megoldható egy közvetlen tengerparti luxusapartman.

Írj privátot, ha érdekel.

2011. ápr. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Sartiba (Görögország) ennyi pénzből el tudtok menni busszal apartmanba. a kaja is olcsó. nézegess az invia.hu n vagy a startutazas.hu n.

Esetleg az ibusz fortuna utakat is megnézheted, mert szeptember első hetére már nagyon lemennek az árak.


De Sarti tuti h belefér az 50.000ft os keretbe (talán még a kaja is kijön belőle.

2011. ápr. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

szia!

Horv.országgal kapcsolatban válaszoltam,

de a citromos címed visszadobta.

Megpróbáltam egy másikról is írni, hátha megkapod onnan ?!

Ha nem, akkor írj egy másik (nem citromos)elérhetőséget.

üdv.

2011. ápr. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
Szia! A fekete Tenger Román része nagyon szép és utazással, szállással és költőpénzzel is simán megvagytok 100 ezerből. Persze nem olyan szép mint Horvátország de ha az embernek kevés pénze van akkor tökéletes. Ha érdekel bővebben írj egy privátot és segítek szívesen.
2011. ápr. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Romániába nem szeretnék menni.

A két honlapot csekkolom, köszi.

Csak a szállásért 100e sok, nem kell luxus, csak tisztaság.


Nem csak külföldre gondolok, az itthoni wellness hoteles dolog is jó, sőt, lehet hogy ez lesz. Sokszor hívnak minket akciókkal, szoktunk is menni, bőven benne van kettőnknek 50-be :) most jut eszembe.

2011. ápr. 15. 19:41
 20/23 anonim ***** válasza:
Lehet kicsit későn írok már, de én is Görögországot tudom ajánlani busszal. Kicsit húzós az út, de megéri! Nagyon szép az ország és egyáltalán nem drága! Az utazási irodáknál nézz szét, vannak jó ajánlataik! Ki fog jönni 50 ezerből, költőpénzzel együtt, ha olcsó szállást néztek. Mi volt amikor szeptemberben kb. 30 ezer Ft-ért voltunk és már csak költőpénz kellett, kaját vittünk amit tudtunk és így azon is lehet spórolni.
2011. ápr. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!