Kezdőoldal » Utazás » Európa » Az isztambuli Nagybazárban...

Az isztambuli Nagybazárban miket lehet venni?

Figyelt kérdés
És beszélnek ott magyarul? Mert nagyon szeretnék egyszer elmenni oda és szeretnék tudni mindent. Csak olyan írjon, aki már volt is ott. Köszönöm. Normális válaszokat kérek!
2011. okt. 24. 20:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Hogy beszélnének már Törökországban magyarul?
2011. okt. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Ja, nem kell messzire menned, ha olyan színvonalat akarsz! Elég elmenni a józsefvárosi piacra...
2011. okt. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Valaki, az most lényegtelen, hogy ki, mondta nekem, hogy ott sok török beszél magyarul.
2011. okt. 24. 21:02
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Hazudott, a törökök törökül beszélnek. Néha angolul, hogy hello turist.
2011. okt. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Pedig többen is mondták, hogy beszélnek magyarul, a többség legalábbis. Fogadjunk, azt sem hinnéd el, hogy annak idején ha ment valaki oda ki, akkor nem lírát kellett vinni, hanem német márkát. Ezt sem hiszed el ugye, pedig ez is igaz.
2011. okt. 25. 18:46
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
fogsz te még ott meglepődni...
2011. okt. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
50% az esély rá, hogy meglepődjek. De ha elmegyek egyszer oda, és beszélnek magyarul, azt meg fogom itt írni, és úgy meg fogtok lepődni, hogy csak na!
2011. okt. 25. 19:34
 8/11 A kérdező kommentje:
Na jó! Beszélt nyelvek téma lezárva! A fő kérdésre tessék ezentúl válaszolni! Köszönöm!
2011. okt. 25. 19:36
 9/11 anonim ***** válasza:

Voltam ott, de nem nagy cucc... olcsónak nem olcsó, sőt sokszor kifejezetten túlárazott, amiből ha alkudsz, akkor sem érsz el tisztességes árat, sok érdekesség nincsen.


Igaz, én nem sok költőpénzzel voltam kint...


Magyarul nem beszélnek, esetleg néhány szót makognak (mondjuk többen, mint ahány magyar tud néhány szót törökül), de azt is csak azért, hogy eladjanak valamit irreális áron.

2012. febr. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
"sok érdekesség nincsen" ezt ugye nem mondtad komolyan?Isztambulnál érdekesebb helyet még sosem láttam,pedig pár helyen már megfordultam,ott minden,de minden érdekes!
2012. máj. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!