Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hova menjek ki élni?

Hova menjek ki élni?

Figyelt kérdés
Ha elvégzem az egyetemet, akkor szeretnék kivándorolni ebből az istenverte országból valami kellemesebb helyre itt Európában.
2011. okt. 23. 18:50
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Talán ha az ország megpróbálna tenni valamit azért, hogy a fiatalok ne akarjanak mindenáron szabadulni onnan, akkor más lenne a helyzet.
2011. okt. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

És egy kérdés. Mégis honnan fizesse vissza az ember a tanítattás költségét, ha egy diplomás ember fizetése is sokszor csak arra elé, hogy el tudja tartani magát?

(Ha otthon is nyugati mércéjű fizetések lennének, akkor azt mondom, oké, fizesse vissza, így korrekt. Viszont így, hogy az ember éppen csak nem döglik éhen, így nem tudom mégis hogyan lehetne elvárható.)

2011. okt. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
felolem meg mehetnek a keletiek...:D mar van eleg ugy gondolom, es az sem a mi bununk, hogy az orszag CSAK oket tamogatja!!!!! Ha te meg mersz szolalni meg rasszista vagy....hat koszi szepen....es ok mikor fizetik vissza anyamnak meg apamnak azt a rengeteg penzt, amit nekik segelyekre kifizettek???Annyibol Oxfordban is tanulhattam volna....
2011. okt. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
"Talán ha az ország megpróbálna tenni valamit azért, hogy a fiatalok ne akarjanak mindenáron szabadulni onnan, akkor más lenne a helyzet." Kezdetnek kinyírhatnánk Hoffmankát...
2011. okt. 25. 20:09
 25/26 A kérdező kommentje:
Viccet félretéve igen igaza van a nem-emlékszem-hanyadiknak, tényleg nem azért megyünk ki a fiatalok külföldre, mert annyira utáljuk ezt a helyet, hanem azért, mert rossz a megélhetés. Igen, én tényleg utálom ezt az egész országot, de emellett még itt van a megélhetés. 14 vagyok, és mire felnövök, lehet hogy még rosszabb lesz a helyzet.
2011. okt. 26. 16:40
 26/26 anonim válasza:
Szerintem meny el Norvégiába,ott tök jó én is ott fogok élni.
2013. dec. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!