Kezdőoldal » Utazás » Európa » Juliusban szeretnénk a férjemm...

Juliusban szeretnénk a férjemmel 7 napot Dániában és hármat Norvégiában tolteni. Mennyi pénzbol uszhatjuk meg?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy nagyon dràga minden ezekben az orszàgokban,ha valaki a fent emlitett orszàgok egyikében él, tudna némi infoval szolgàlni az ottani àrakrol?

Elore is koszonom a vàlaszokat!


2009. ápr. 25. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Én Svédországban voltam, ami bár nem Norvégia és Dánia, elég közel vannak. Én azt tapasztaltam, hogy szinte minden a másfél, kétszeresébe kerül az itthoni árakhoz képest, és most csak pl az alapvető élelmiszerekre gondolok. A tömegközlekedés is elég drága volt, szállást viszont nagyon olcsón is lehet találni, ha az ember szemfüles.
2009. ápr. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hmm, akkor jol sejtettem :) koszonom!
2009. ápr. 26. 10:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Én annak idején úgy voltam, hogy kaját, mindent magamnak készítettem, ami ugyan így sem volt olcsó, de egy étterembe beülni nem az én magyar diák pénztárcámnak való. Meglepő, de ott a gyors éttermek számítanak a legolcsóbbnak, még itt kiváltságos helyzetben kell lenni, hogy elmenjen az egész család mondjuk egy Mc Donald's-ba és jól is lakjon mindenki. Tehát a kaja nem a legolcsóbb, tényleg 1,5-2szeresére kell számítani az itteni áraknak, ritka esetben valamit lehet olcsóbban is találni. :D Úgy mindenféleképpen olcsóbban jöttök ki, ha magatokra főztök, vagy szendvicseztek.
2009. ápr. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia.

Én Dániában éltem. Nem tudom, melyik részre, szigetre szeretnétek menni. Ha olcsóbban szeretnétek megúszni, rá kell szánni egy kis sétát, hogy az eldugottabb éttermeket felfedezzétek. Én egyszer Koppenhágában ráakadtam egy nagyon jó kínai étteremre, ahol cirka 30 koronából degeszre zabálhattam magam. Gyakori az olyan, hogy bemész, kapsz egy tányért, és annyit veszel ki magadnak, amennyit nem szégyellsz ;) A McDonald's-os kaját személy szerint nem szeretem, ráadásul az itthoni ár többszöröséért ehetsz a dán éttermeiben.

Fyn szigetén Odense-ben vannak kis eldugott török kajáldák, amik olcsóak, és finomak.

Ha ajándékot szeretnétek vásárolni, akkor keressétek a Tigers nevezetű boltokat, ezek kb. az itthoni 100 Forintosoknak felelnek meg, csak mérföldekkel jobb minőségben. A termékeik átlagban 10-15 koronás árakban mozognak, és mindent találsz :)

A ruhák veszettül drágák, de találkozhatsz óriási akciókkal is. A VeroModa boltok eléggé pénztárcabarátok.

Nagyon jó úticélt választottatok :) Kellemes nyaralást :)

2009. ápr. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszonom szépen, nagyon jo tippeket adtatok!
2009. ápr. 26. 17:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!