Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hol találok Norvégiában élő,...

Hol találok Norvégiában élő, dolgozó magyarokat?

Figyelt kérdés
2010. okt. 10. 14:06
 1/7 anonim válasza:

szia! én emeltem ki a norvégiás kérdést most, mi is készülünk ki. én pl iwiwen is találtam sok embert, aki kint dolgozik és él.

neked mi a terved? :-)

2010. okt. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Én már kint tanulok 9 hónapja egy önkéntes programban..

Azért keresek itt élő magyarokat, mert legutóbb a repülőn egy srác azt mondta, ők kocsival járnak haza innen. Karácsonykor szeretnék haza menni, de nem repülve.. így keresek itteni magyarokat, akikhez esetleg csatlakozhatnék karácsony előtt az útra.. vagy kamionost, vagy bármit :) de egyenlőre sikertelen..

2010. okt. 14. 22:53
 3/7 anonim válasza:

szio.

mit tanulsz? tudsz norvégul? :-) mennyire?:-P tudod hol érdeklődj? ezen a norvég fórumon!! : [link]



vagy ugyanitt a sima "Norvégia"-ban!

remélem sikerül!

mik a terveid a kintléttel? jó kint? milyenek az emberek? árak?


ne haragudj h ennyit kérdezgetek, de én már nagyon szeretnék menni...

2010. okt. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!! A link kiváló, remélem beválik!

Az igazság, hogy a norvég suli csak "közvetítő" a célom felé. Indiába jelentkeztem önkéntesnek, és éppen itt volt olyan iskola, ahol felkészítenek rá. Dolgozunk, és tanulunk (de ezt angolul) 9 hónapig, majd utána megyek tovább fél évre keletre.

Túl sokat nem érintkezem a helyi emberekkel, de természetesen nagyon más. Az életszínvonal magas, az árak a csillagos eget súrolják.. de az emberek eléggé zárkózottak. Jó itt, de magyar vagyok, és otthon képzelem el a jövőmet. Látok sok jó példát a világban, feltöltődök, és megyek haza.. :) otthon most mindenki mélyen van, kell egy erősítés.. :)

2010. okt. 16. 13:41
 5/7 anonim válasza:

Szia!

Láttuk írtál a fórumra, reméljük vki szól majd.

Abban tudnál nekem segíteni h mi mennyibe kerül és szerinted egy ember kb mennyiből jön ki egy hónapban? sehol nem találok a neten erről infót,pedig jó lenne vmilyen katalógust v vmit találni, h pl ruhák, bútorok stb. mennyibe kerülnek.most attól félünk h pl a buszsofőri állás nem lenne elég...mert h annyira drága minden... erről a munkáról nemtudsz véletlenül valamit? :-) magyarokkal találkoztál kint?

2010. okt. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
itt vagyok,itt élek,ha még aktulis
2011. ápr. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Haszon Attiláné válasza:
Sziasztok.Pár infót szeretnék a kinti dolgokról.Mi kell ahhoz hogy kimenjünk.Van 3 gyermekem a párom villamosvezető,én pedig óvodai dolgozó vagyok.Ezekkel hogyan lehetne kint boldogulni?Mennyire kell tudni a nyelvet?Hol érdemesebb lakás után nézelődni vidékem vagy a nagy városban ?Árak-lakás,fizetés stb?Bárki válaszol Köszönöm!!
2012. okt. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!