Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hol van olyan hely a "közelben...

Hol van olyan hely a "közelben", ahol október elején még lehet fürödni a tengerben?

Figyelt kérdés
Nem akarok Thaiföldig utazni, szóval Földközi-tenger és az alatt, mellett érdekel! Köszi!
2011. szept. 5. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Tunézia, Törökország, Egyiptom... Megkockáztatom Görögország délebbi szigeteit is. Erre feljebb, illetve Horvátország, Montenegró is talán, de ezekhez már kell némi szerencse.
2011. szept. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Horvátországban délebbre, biztosan jó idő lesz,

mert mi is akkor megyünk majd.

Itt egy tuti jó hely:

[link]

2011. szept. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ott a kút a hátsó kertemben.
2011. szept. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket.

Besenyő Pista bácsinak is, köszönöm, most inkább nem veszem igénybe.

2011. szept. 6. 16:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Oktoberben ha tutira akarsz menni,akkor Egyiptomot válaszd.Görögországban esetleg Krétán lehet még strand idő,de Horvátország szerintem már rizikós(esetleg Dubrovnik környéke).Én többször is voltam szeptember végén Horvátországban ,észak Görögországban és inkább már csak olyan kirándulós idő volt,esővel tarkitva.A tenger nekem hidegnek tünt és a levegő sem annyira meleg.
2011. szept. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Októberben még nagyon lehet fürödni Sziciliában, Dél-Olaszországban, Spanyolországban Andaluziában.
2011. szept. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Török riviéra
2011. szept. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
30%

Horvátország jó délre, Split környékén.

Itt egy olcsó és szupi hely:

[link]

2011. szept. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!