Kezdőoldal » Utazás » Európa » Garda Tó környékére érdemes...

Garda Tó környékére érdemes menni?

Figyelt kérdés
fürödni nem akarunk csak kirándulni. Nem drága a tengerparthoz képest?
2009. ápr. 17. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Érdemes menni, mert álomszép. Mi tavaly augusztusban Sirmione-ban nyaraltunk, nem volt betervezve, így előre lefoglalt szállásunk sem volt, de 10 perc keresgélés után találtunk az óvárosban kétágyas szállodai szobát 90 euróért. Enni étteremben már 15-20 euróért tudtok fejenként. Hajóval lehet kirándulni az összes tóparti városba. Fürödni is érdemes, mert isteni a víz!
2009. ápr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tade ***** válasza:
Fuuu nagyon szep! En itt lakom 60 km-re. Tudom ajanlani Peschierat, Sirmionet, Laziset, mind mind romatikus es oriasi setakat lehet tenni. Itt van meg Gardaland, Olaszorszag elso szamu vidamparkja, en mar tobbszor is voltam, es nagyon tudom ajanlani, asszem 32 euro egy napra, de gyerekeknek olcsobb. www.gardaland.it Itt van meg Caneva,www.canevaworld.it acquapark, ami szinten nagy elmeny, vagy movieland,www.movieland.it ez mind egymas mellett talalhato a talan 2 km-re Lazisetol. Szoval en azt mondom 1 het a Garda tonal majdnem keves, hogy megnezz mindent :))
2009. ápr. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi, most már csak pénzt kell gyűjteni :-)
2009. ápr. 18. 11:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!