Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mi Bécs leglepukkantabb...

Mi Bécs leglepukkantabb negyede vagy kerülete?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
10.,16.kerület,es vannak meg kerületetek ahol csak egy resze nem jo,pl.5.kerület,es vannak meg kerületek amiröl csak hallottam,12.-nek egy resze....15. ,rengeteg a külfüldi.
2011. aug. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ott élő rokonom szerint a második kerület a legrosszabb.
2011. aug. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nal latjatok hogy Becsnek is van lepukkant negyede.Ti meg itt szidjatok mindig Budapestet.En jobban szeretem pestet mint becset.
2011. aug. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Minden városnak van lepukkant része. Egyébként én is jobban szeretem Budapestet, ha ugyanannyi pénze lenne, mint Bécsnek, akkor fantasztikus város lenne.
2011. aug. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem akarok elfogult lenni de igy is az.

Csodas tajkep,parlament,es meg sorolhatnank.Rengeteg latnivalonk van a kulfoldiek ezert is szeretik.De nem OFF-lok tovabb.

2011. aug. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek, elképesztő hangulatú fővárosunk van, sajnos sokan nem becsülik meg. Amikor azt mondtam, hogy több pénz kéne, akkor inkább infrastruktúrális fejlesztésekre gondoltam.
2011. aug. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
az mas:D szerencsre vannak cegek akik fejlesztik fovarosunkat.Nekik koszonhetjuk az elkepeszto CET-et vagy a teljesen nyugati hangulatu millenium city centert is.
2011. aug. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket!
2011. aug. 15. 23:51
 9/10 anonim válasza:
100%
Hát, bécsről annyi, hogy ami epukkant negyed, az nem azért lepukkant, mert a sok lezüllött osztrák emberke ott drogozik, hanem mert átcuccolt néhány cigány innen onnan. Nem az osztrákokkal van a baj.
2011. nov. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hát, bécsről annyit, hogy ami lepukkant negyed, az nem azért lepukkant, mert a sok lezüllött osztrák emberke ott drogozik, hanem mert átcuccolt néhány cigány innen onnan. Nem az osztrákokkal van a baj. Tök más egy osztrák és egy magyar mentalitás, a magyarok folyton panaszkodnak, meg szeretnek csak sírni (ezt egyébként a kommunizmus agymosásának kell köszönni)...
2011. nov. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!