Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nyaralás Vir szigeten Horvátor...

Nyaralás Vir szigeten Horvátországban?

Figyelt kérdés

Lehet e főtt kaját átvinni a határon fagyasztva? Van e nagyobb szupermárket a szigeten?Hentesüzlet?Milyen a strand?

Tapasztalatok?


2011. júl. 7. 07:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Vir a legrosszabb választás!!
2011. júl. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt láttam a képekből...De a legolcsóbb,sajnos most ez is számít
2011. júl. 8. 13:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Amikor utoljára arra tévedtem, még ivóvíz sem volt a Vir-szigeten!!

A fürdővizet is a házakban lévő tartályokba hordták lajtos-kocsival.

CSAK és kizárólag palackos vizet igyatok ott, mert az "olcsó" nyaralásnak híg(!) lesz a leve a WC-n!

Zadarban tudtok vásárolni.


(Amúgy kíváncsi lennék, hogy mi a nagyon olcsó ár, amiért megéri, hogy esetleg WC-n töltitek a nyaralást?!)

2011. júl. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azt tudom ,hogy a csapvizet nem szabad használni ivásra,meg még gyümölcsmosásra sem.De szerintem nem csak Vir szigeten,hanem egyik nyaralóhelyen sem.

Ez az apartman ahova megyünk 7,5 euro személyenként.Nem hiszem ,hogy valami gáz lenne vele,mert már többel beszéltem,aki volt ott és megvoltak elégedve

2011. júl. 11. 15:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Rosszul tudod, mert máshol vezetékes víz van, ami természetesen iható.

(Jómagam 200 km-rel délebbre lakom.)

Valóban nem drága az apartman ennyiért.

Jó nyaralást!

2011. júl. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most jöttem haza Virről. Hát,mit mondjak, kellemeset csalódtam. Szuper apartmanok,szuper a tenger,a tengerpart is szép. Persze voltam már szebb helyen is,de ez is nagyon jő volt. A sziget tele van magyarral.A tulajok java része is magyar
2011. aug. 6. 13:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!