Kezdőoldal » Utazás » Európa » Olcsó, jó, kis apartman...

Olcsó, jó, kis apartman Lopar-on, a homokos parti részen?

Figyelt kérdés
Ha tudtok ilyet, legyetek szívesek írni. Amiket találtam az mind le van foglalva:-(
2011. júl. 4. 22:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
27%

Hogy lennék már az előző, te nagyon hüle?

Elég megnézni, hogy nem egyforma a helyes válaszok aránya, és láthatod, hogy másik felhasználó.

2011. júl. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Kedves "hüle" és másik okoskodó!

Szerintem egyértelmű, hogy más elvárásaitok vannak a nyaralással kapcsolatban. Írtam, hogy én kis gyerekkel mennék partközelbe. Szombattól-szombatig én is találtam többet is, de mi csak 5 napra tudtunk volna menni.

Lehet én vagyok más felfogású, de ha fórumozok, akkor az a cél, hogy másoknak segítsek.

Vajon miért gondolják a többiek, hogy 62 és 63 %-ban adtok hasznos válaszokat?:-)

2011. aug. 1. 20:17
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

"Vajon miért gondolják a többiek, hogy 62 és 63 %-ban adtok hasznos válaszokat?"

Már az is elég nagy baj, hogy te ez alapján ítéled meg az embereket. De te biztos jobban tudod.

2011. aug. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Nem én pontoztalak le benneteket, ugyhogy nem az én véleményem.

A kérdés megválaszolása lett volna a cél. De abban sajnos nem segítettetek. Bár már úgysem aktuális.

Neketek viszont jó nyaralást!

2011. aug. 2. 10:01
 15/18 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen, elnézést, ha kellemetlenséget okoztam.
2011. aug. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Egyébként én is úgy találtam, hogy nem utazási irodánál (pl. Adrialin, Adria24 stb.) néztem, hanem magánszállásokat kerestem a lopar.hr címen, és írtam nekik e-mailt, két hete még 70 százalékukban volt hely, mi 300 méterre megyünk a parttól.

Utazási irodánál nem csoda, hogy nincsen, ott már január-ferbruárba elkezdik lefoglalni, meg néhányan csak azért keresnek ott, mert nem tudnak angolul/németül, ami elég nagy szégyen mai világunkban.

2011. aug. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Mert ugye a foglalást e-mailben kell megírni angol/német/horvát nyelven.

Akinek már ez is gondot jelent, az ne akarjon külföldön nyaralni. (Gondolom, ti tudtok, csak elmondtam a véleményem a többséggel kapcsolatba.)

2011. aug. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Én is írtam egy jó párnak. Nekem az angol megy jobban, úgyhogy úgy írtam. Majdnem mindegyik válaszolt is, és elég udvariasak is voltak, le a kalappal.

Csak nem találtam 5 napra, partközelben szabad szobát.

De már túltettem magam, marad a Balcsi...azt is imádom:-)

Aki megy, jegyezze meg, hogy hol volt jó szállás és majd továbbítsa ...és érezze jól magát!:-)

2011. aug. 2. 23:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!