Kezdőoldal » Utazás » Európa » Olcsó, jó, kis apartman...

Olcsó, jó, kis apartman Lopar-on, a homokos parti részen?

Figyelt kérdés
Ha tudtok ilyet, legyetek szívesek írni. Amiket találtam az mind le van foglalva:-(
2011. júl. 4. 22:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
34%

Nem is értem??

Benne vagyunk a főszezonban és már le is vannak foglalva??

Mire számítottál??

2011. júl. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is ott keresgélek,de nem sok sikerrel.Sajnos későn kapcsoltam,de nem is gondoltam,hogy ekkora érdeklődés van az utak iránt.Válság van vagy mi a szösz.......végigjártam az összes utazási irodát és minden Horvátországi út betelt...
2011. júl. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Kedves előző!

Nem most találtam ki és tudom, hogy főszezon van! A férjem vállalkozó, csak egy héttel előre tudja, hogy van-e munkája. Nem mindenki tudja bejelenteni a munkahelyén pl. januárban, hogy aug 1-től elmegy egy hét szabira. Ha munka van, dolgozni kell, mert legközelebb nem őt kérik fel a feladatra. Ennyi.

2011. júl. 5. 09:13
 4/18 A kérdező kommentje:

Kedves második hozzászóló!

Azért ha tudsz valamit, legyél szíves szólni. Én is azt teszem.

Kis gyerekkel idén nem merek elindulni foglalás nélkül.

Köszi.

2011. júl. 5. 09:16
 5/18 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Én most Lopár helyett NIN-t nézem.Állitólag sekély vizű,homokos strandja van és melegebb a tenger pár fokkal,mert egy lagúna rendszer veszi körbe.Este össze ülök a családdal ,hogy nekik is megfelel-e Lopár helyett.Ha sikerül szállást foglalnom ,jelzem neked.

2011. júl. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Rendben. köszi:-)
2011. júl. 5. 11:50
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

Érdekes, én a héten még találtam apartmant, mi is Lopárba megyünk, augusztus 6-tól 13-ig.

Jó helyen kell keresni, ennyi :)

2011. júl. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Furcsa egy ember vagy! Már egy másik kérdéshez is kiírtad ezt. Azt hittem egyértelmű, hogy neked mások az igényeid azért találtál még most is szállást. Továbbra is szép nyaralást kívánok!
2011. júl. 24. 11:18
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

Én is találtam, pont a múlt héten.

Szerintem csak neked vannak különleges igényeid.

2011. júl. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Lehet:-) Főképp, hogy megint az előző vagy!:-))))
2011. júl. 28. 09:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!