Kezdőoldal » Utazás » Európa » Salzburgba railjet vonattal,...

Salzburgba railjet vonattal, de hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Múlt héten voltam Salzburgba,2 nappal az indulás előtt vettem jegyet,ami több mint 30 ezer ft-ba került.Na most,pedig a neten fent van,hogy oda vissza 39 euro a kirándulójegy,de amikor mondtam a pénztárban,azt mondták,hogy ott ilyet nem lehet kapni.Hát ha nem ott,akkor hol lehet ilyet szerezni? Előbbi kérdéseknél is láttam,hogy mások is ennyiért írják.Szeretnék még majd kimenni,de a 30 ezer nagyon sok,jó lenne vhogy hozzájutni a 39 euros jegyhez,légyszi segítsetek,honnan lehetne!
2011. júl. 4. 17:52
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Na,mostmár kezdem kapisgálni :D Megtaláltam az indulásokat is,tényleg nem áll meg Pest és Salzburg közt,csak Kelenföldön.
2011. júl. 4. 18:35
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Felszállni fel lehet a Te városodban is, a kedvezményes jegyet azonban csak Budapesti kiindulással veheted meg egy nemzetközi pénztárban. És időben kell lépni, mert nagyon hamar elfogynak ebben az árkategóriában.
2011. júl. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Na, akkor mégsem szállhatsz fel a városodban. :)


Amúgy azon a viszonylaton, amin én utazom, hasonlóak a problémák: megáll itt a kerületben, de csak a Keletiben tudok jegyet venni, ahol leszállnék, oda viszont nem árulnak kedvezményes menettérti jegyet, így lényegesen drágábbat kell vennem egy távolabbi célállomásra.

2011. júl. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Hát én már nem tudom,belezavarodtam :) Mert közben látom,hogy az indulások ugyan azok,mint ami megáll itt nálunk is.. Lehet hogy tényleg fel lehet szállni,csak pesti indulással,mert az ár az akkor is fix 39 euro,és onnantól szól..de lehet,hogy csak Pesten tudom megvenni is,mert nálunk azt mondták,hogy nem lehet itt ilyet kapni. Hmm,nem egyszerű,de majd még utánajárkálok. Köszönöm a segítségeket!
2011. júl. 4. 18:45
 15/19 A kérdező kommentje:
Még annyi kérdés,hogy busszal is el lehet jutni odáig vhogy? Azokat is nézegettem,ha az olcsóbb,nekem az is megfelelne!
2011. júl. 4. 18:49
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
busszal: www.molnarbusz.hu (15000 Ft oda-vissza München). Többször voltam velük, korrektek, olcsóbban megszámították, mintha egészen Münchenig mentünk volna. Autópályapihenőben is felszállhatsz (M1-es autópályán) vagy ha többen mentek egy autópálya közeli városból, be is kerülnek hozzád. Ezt viszont előre le kell velük beszélni. Mi bringákat is vittünk Salzburgig, úgy kértek oda-vissza 13 ezer valamennyit. Légkondis kisbusz, filmvetítés, kényelem. Esti indulások vannak, olyan fél 4 fele értünk Salzburgba.
2011. júl. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm,ez jól hangzik nagyon!
2011. júl. 4. 19:28
 18/19 anonim válasza:
Mi Debrecenből fölmentünk Pestre, és onnan indultunk, de a jegyet Debrecenben vettem meg. Szerintem bárhol lehet jegyet venni, ha nem onnan indulsz is.
2011. júl. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Kisbusszal 6000 Ft ért mentem Münchenbe és Salzburgba is szálltak ki ketten.Hogy őket mennyiért vitték odáig nem tudom,de ennyiért is nagyon olcsó. www.busztrend.hu
2011. aug. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!