Kezdőoldal » Utazás » Európa » Salzburgba railjet vonattal,...

Salzburgba railjet vonattal, de hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Múlt héten voltam Salzburgba,2 nappal az indulás előtt vettem jegyet,ami több mint 30 ezer ft-ba került.Na most,pedig a neten fent van,hogy oda vissza 39 euro a kirándulójegy,de amikor mondtam a pénztárban,azt mondták,hogy ott ilyet nem lehet kapni.Hát ha nem ott,akkor hol lehet ilyet szerezni? Előbbi kérdéseknél is láttam,hogy mások is ennyiért írják.Szeretnék még majd kimenni,de a 30 ezer nagyon sok,jó lenne vhogy hozzájutni a 39 euros jegyhez,légyszi segítsetek,honnan lehetne!
2011. júl. 4. 17:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet venni,de csak korlátozott számban, tehát előre meg kell venned. Általában 2-4 héttel az utazás előtt még van.
2011. júl. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Az a 39 euro eléggé furcsának tűnik, mivel BÉCSBE 25 euro a kirándulójegy (31 kétnapos bécsi tömegközlekedéssel), Salzburg pedig jóval messzebb van, mint Bécs.
2011. júl. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,de pontosan hol? Mert nálunk a pénztárban azt mondták,ott nem lehet...talán neten?
2011. júl. 4. 18:07
 4/19 A kérdező kommentje:

[link]

Itt van,tényleg annyi.

2011. júl. 4. 18:08
 5/19 anonim ***** válasza:
nemzetközi pénztárban vehetsz. A neten fent van, hogy hol van ilyen.
2011. júl. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Itt vannak

[link]

2011. júl. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

bocs, ez kell (online)

[link]

2011. júl. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszi,de ez érdekes,mert itt szerepel a városom is,és ott mégsem adtak. Vagy ezért nem,amit itt ír,most találtam: "A kirándulójegyeket az alábbi árakon és célállomásokra kínáljuk, kizárólag Budapestről történő indulásokra". Szóval csak Pesten lehet felszállni a kirándulójeggyel?
2011. júl. 4. 18:17
 9/19 anonim ***** válasza:

igen, hiszen onnan indul a vonat.

de megveheted minden felsorolt pénztárban. De pestig másik vonattal kell feljönnöd.

2011. júl. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Szóval ez nem is a rajljet-re vonatkozik a kirándulójegy? Mert az megáll Pest után is,abban a városban is,ahol én lakom,de ezek szerint ott nem lehet felszállni rá,csak a célállomáson..?? Bocsi ha érthetetlenkedtem,és köszönöm!
2011. júl. 4. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!