Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliai támogatások?

Bomboske kérdése:

Angliai támogatások?

Figyelt kérdés
Angliában, ha kint él valaki, milyen támogatások igénybe vételére jogosult?
2011. júl. 3. 19:26
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat! Nem azért megyek, hogy segélyen éljek, mert mindenhol meg kell lenni hozzá a szükséges ledolgozott időnek, hanem, hogy valamilyen munkát találjak. Mivel itthon lehetetlen!
2011. júl. 4. 13:21
 12/13 anonim ***** válasza:

" hanem, hogy valamilyen munkát találjak. Mivel itthon lehetetlen!"


Ha nincs megfelelő angol tudásod,egy jó szakmád akkor it kint sem könnyű állást találni.

Mi lassan 5 éve élünk kint.

A férjem folyékonyan beszél angolul(itt kint le is tette Cambridge egyetemen a nyelvvizsgát is) mégsem talál a szakmájában állást.Pedig van bejelentett lakcíme,van munkareferencia is.Bár jelenleg is dolgozik,de nem a szakmájában.

Én elég szépen beszélek angolul,de csak ügynöki állásaim voltak..Amióta válság van,sokkal nehezebb itt kint is..

De sok szerencsét kívánok..

2011. júl. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Én egy éve jöttem haza, előtte 9 hónap minimálbér körüli fizetést kaptam. Adót visszaigényeltem, kaptam is 700 fot körül. Most ismét visszamegyünk, most már fiammal (6 hónapos), párommal (Hó végén esküvő az adózás miatt). Az, hogy hol fogunk élni (Város) és mit fogok dolgozni (Cég+munkakör) megvan. Pizzafutárkodás nem nagy kaland.

Keresetem körübelül annyi lesz, hogy hétről hétre kijöjjünk, de ez a fejlődéshez kevés, viszont sokkal több, mint ami itthon vár. Olvastam a house bennefitről, a child bennefitről, child tax creditről. Nem segélyen akarok élni, csak azt szeretném pl. ha beiratjuk a gyereket iskolába, a tandíjat is ki tudjuk fizetni. Szóval...

Mi a valóság?

Mennyit ér az eddigi kinti munkaidőm?

Mikor tudunk bármit is igényelni?

Mennyi lesz az annyi és miből áll össze?

Válaszaitokat várom?

(Kb. 250-300 fontos heti fizetésre számítok, ami családi adózásban még mindig minimálbér szint alatti.)

2012. febr. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!