Kezdőoldal » Utazás » Európa » Finnországba vannak jó fürdőhe...

Finnországba vannak jó fürdőhelyek, esetleg gyógyfürdők? Főleg Forssan és Helsinki környékén keresek. Légyszi irj ha tudod

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Tavaknál vannak fürdőhelyek. Ezek ingyenesek, de sok minden nincs csak a part és a tó.. Nyáron ha jó idő van akkor kb. 22 fokos a víz. A tengerben is lehet fürdeni, de nagyon nagyon hideg. Gyógyfürdő nagyobb és jó szerintem nincs. Van egy két aquapark Helsinki közelében: www.serana.fi ill. [link] . A hotelekben néhol van spa rész, de nem egy nagy szám. Ami érdekes az a Rastila kemping, ott van szauna ami után be lehet menni úszni a tengerbe.
2011. jún. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ohh de jóó!köszi a választ. ja igen a serenát megtaláltam, biztos jó
2011. jún. 20. 10:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Én Haukilampi -ban voltam 10 éve, akkor volt ott egy nemzetközi tábor és a leggyönyörűbb hely, amit valaha láttam. Két kis tó, az egyik egy belső tó, amit mohatelepek borítanak és a mohán lehet járni, a másik egy kristálytiszta vizű hatalmas tó volt. A szállás isteni volt, ha kéred utána nézek a szálló nevének, de úgy tudom elköltöztek máshová.
2011. jún. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!