Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyibe kerül egy jegy a...

Mennyibe kerül egy jegy a London Eye-ra?

Figyelt kérdés
2009. márc. 22. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

[link]


Itt vannak a jegyárak. Nem mindegy, hogy mikor szeretnél menni, hány éves vagy. Én voltam a London Eye-n, de szerintem annyi pénzt nem ér meg, amennyit elkérnek érte. Szép szép, de semmi különleges nincs benne. Persze, ez csak az én véleményem, és nem ez volt a kérdés.

2009. márc. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Mi júniusban megyünk Londonba, ha szép idő lesz, akkor beruházunk rá, ha ködös, vagy esős, akkor nem. Nagyon félelmetes amúgy? Én elég parás vagyok, de ugyanakkor sajnálnám ha kihagynám. Kb. hány perc, mire megtesz 1 kört?
2009. márc. 22. 21:26
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Első válaszoló vagyok. Nem kell félni. Nálunk a csoportból senki nem lett rosszul. Pedig volt olyan, aki egész úton hányt. Igazából nem is érzed, hogy mozogna, annyira lassú. Biztonságos. Minden kör után bombakeresővel nézik át a kapszulákat. És fémdetektorral nézik meg az utasokat is. Mint a repülőtéren, olyan a biztonsági ellenőrzés. Mi elég szeles-esős időben voltunk, de nem tűnt úgy, hogy ki akarna dőlni. :) Kb. 50 perc egy kör, ha jól emlékszem. És hát nekem tájcsodálásból ez túl sok. Persze fotóztunk, de a kapszulák "rácsai" miatt nem igazán jók a képek. Remélem nektek jobban fog tetszeni!
2009. márc. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hú, 50 perc az elég sok. Van egy kisfiúnk, aki akkor 10 hónapos lesz. Eddig azt hittem 15-20 perc egy kör, azt hiszem most újra kell tárgyalnunk ezt az egészet. Lehet, hogy csak apa megy egyedül, aztán majd elmeséli mit látott :)) Nagyon köszönöm az infókat.
2009. márc. 22. 21:38
 5/10 anonim ***** válasza:
Tavaly(2008) szeptemberében voltam a párommal Londonban,de 25 font volt egy felnőttjegy,nekem nem érte meg felmenni,sokkal szebb dolgokat is meg lehet csodálni,ráadásul ingyen!! :)
2009. márc. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Hát, egyre inkább hajlok affele, hogy kihagyom.
2009. márc. 22. 21:53
 7/10 anonim ***** válasza:
Hagyd ki, ötven perc alatt a környéken sokkal érdekesebb dolgokat is megnézhetsz!
2009. márc. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Ja meg az egy dolog, hogy 50 perc egy kör, de kb. két óra a sor egy "szebb napon"...
2009. márc. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%

Jaj, fel ne uljetek!!! Iszonyat nagy csalodas volt. Itt elunk Londonban, es hat illik felulni, meg mindenhol reklamozzak, szimbolum...elmentunk.

Oszinten mondom, a Parlamentet lattuk, azonkivul hazak tetejet! Irto nagy uzletet csinalnak belole, de nem eri meg! Kb. 40 perc az egesz, plusz meg sorba allni is kell, mert sokan vannak.

Inkabb amit ajanlok az a Tower Bridge amikor felnyitjak, es atmegy a hajo alatta. Az elmeny volt, es ingyenes. Leall a hidon a forgalom, es felnyilik a hid.

2009. márc. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok őszinte választ, mostmár biztos, hogy kihagyjuk. Köszi a Tower Bridge-es javaslatot, remélem lesz alkalmunk megnézni.
2009. márc. 23. 10:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!