Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit érdemes Rómában megnézni?

Mit érdemes Rómában megnézni?

Figyelt kérdés
Csak 4 napig leszek ott. Ti mit néznétek meg ennyi idő alatt?
2011. jún. 4. 12:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Négy nap nem sok, de arra elég, hogy megszeresd a várost. Ne az legyen a célod, hogy minden megnézz, amit csak lehet. Inkább nyugodtan, sétálva élvezd a város hangulatát. Ülj le egy vendéglő teraszára ebédelni, nyaljál fagyit.

Néhány ajánlás: Colosseum (nem nagy szám, de érdemes megnézni), Angyalvár, Vatikán, Tevere part, Trevi kút és a mi az utadba kerül.

2011. jún. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%

"Colosseum nem nagy szám"

írta az előző.


Sajnos ide a teljesen műveletlen, tudatlan primitív hólyagok is beirkálnak!!


A Colosseum a világ egyik csodája volt akkoriban!

Még tengeri csatákat is vívtak a vízzel feltöltött küzdőtérben, de nem részletezem tovább.


Amúgy javaslom megtekintésre a Spanyol lépcsőt.

2011. jún. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Sajnos ide a teljesen műveletlen, tudatlan primitív hólyagok is beirkálnak!!


Valóban! Nézz a tükörbe!

2011. jún. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

kinga79 -nek.


Aki szerint : "Colosseum nem nagy szám" az egy nagy nagy BUNKÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!


Amúgy minek írod ki a neved mellé az IQ-dat??

2011. jún. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

az a baj, hogy a Kinga 79 az egy beképzelt p>csa

mert törzsgyökeres pesti, a világ majd minden országába járt Oroszország, meg dél amerika, de ez sztem FAKE........

egy kézzelfogható infót nem mond az általa ismert országokról, csak mait útikönyvben is lehet nézni


másik,, sok mindenki ok nélkül sérteget és lekomcsizik csak mert úgy tartja kedve

ilyen nagyképű és ennyi helyen volt kiváncsi vok mit dolgozik????


biztos valami adócsaló vagy a szülei még mindig pénzelik vagy a pasija egy maffiózó...


de ha a magánéletedben is ilyen nagyképű R*banc vagy akkor ne csodálkozz ha majd megvernek érte


mér régen érik bennem ez a mondóka, de most ez már tényleg sok


azért nem nagy szám neki a kolosszeum, mert ő már járt atlantától kezdve Los angeles meg arab világ, semmi nem nagy szám-----na persze, én meg Vilmos herceg vagyok

na éppen ideje, hogy elhúzzál

2011. jún. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

13:10


Hercegem! Először is tanulj meg írni! Helyesen! Az értelmező szótárt sem árt forgatni, ilyen szó, hogy "törzsgyökeres". Az tősgyökeres. Egyébként meg sem apucim, sem a "pasim" nem kell, hogy eltartson, keresek én eleget. (Egyébként nincs "pasim", férjnél vagyok.) Hogy mi a foglakozásom? Semmi közöd hozzá, valószínűleg nem is hallottál még ilyenről. Ne irigykedj, majd egyszer Te is eljutsz pár jó helyre.


Puszika


Kinga

2011. jún. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Látom, hogy rendesen közutálatnak örvend itt

ez a kinga79 nevű nagypofájú némber.

Már több rovatban is láttam, hogy beszólogatott és elküldték a pics*ába!!



Amúgy a férje futtatja, azért van ennyi szabadideje!!

...és, hogy mit jelent a neve?

Leírom:


K mint ku*rva

I mint ingyenélő

N mint naplopó

G mint gizda

A mint agresszív

79 meg az IQ-ja!! (egy majomé már ez 80 felett van!!!)

2011. jún. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
úristen mennyi primitív, irigy ember van..miért fáj az másnak, ha valaki be tudta járni a világot? és mit kell vájkálni abban, hogy miből :DD eszembe nem jutna ezen gondolkozni..egyébként én még nem voltam Rómában, így a Colosseumot sem láttam, de bizony sok túlértékelt dolog van. Az, hogy "Kinga79"-nek nem tetszett, az az ő dolga. Én is láttam már olyasmit, amire azt mondták, kihagyhatlan és számomra nem volt "hűde"-élmény.
2011. jún. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az utolsónak!


A kérdés az volt, hogy "mit érdemes Rómában megnézni?"


A te válaszod: "egyébként én még nem voltam Rómában, így a Colosseumot sem láttam, de... "


NA AKKOR KI A PRIMITÍV??


Te valami rokona lehetsz ennek a kinga 79(éves) csoroszjának!!!!!!!!!!!

2011. jún. 7. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
te se a kérdésre válaszoltál
2011. jún. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!