Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit lehet felvinni a repülőgépre?

Mit lehet felvinni a repülőgépre?

Figyelt kérdés

Hajvasaló, fogkrém, gyógyszerek, laptop, testápoló,tusfürdő, csoki, szendvics?És melyik tatyóba tegyem? kézi, vagy nagy táskába?

És valamelyik válaszban olvastam , hogy a kézipoggyászban legyen fehérnemű, poló minek?...


2009. márc. 15. 17:17
1 2
 11/12 anonim válasza:
Hordozható töltőt fel lehet vinni?
2015. aug. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Szóval.. a böröndbe, amit le adsz a check in kapunál, abba pakolhatsz "mindent".A Wizz-nél van 23 és 32 kg -os választási lehetőség. A kézipoggyászba mennek az értékesebb dolgok, folyadék max. 200 ml, ami lehet pl. orvosságos víz vagy pl. parfüm. A fogkrém, MINI krémek külön, szigetelhető tasakban kell legyen. Hajlakkot nem lehet. Én már voltam, hogy felengedék a gépre a szenyát meg édességeket, de volt mikor kidobatták. Személyzettől függ. "Ruhát" hűlyeség felvinni. Gzógyszert elméletileg nem lehetne, de én már vittem(benne felejtettem egy rekeszbe). Egy normális hátizsák a legalkalmasabb. A hajvasaló mehet a böröndbe, nem hiszem, hogy egy 2-3 órás út alatt be göndörödne a hajad XD.

Külön laptop, fényképező (táska) csak abban az esetben engedélyezett külőn, ha Priority-s vagy.

Jó utat ;)

2016. jan. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!